Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda YAAY takipçileri silemiyorum ve çıkaramıyorum diyenler özel işlemlerden bahsedeceğiz.

Popüler bir sosyal medya uygulaması olmaya başlayan YAAY uygulamasına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Twitter benzerliği ile bilinen uygulamada sizi takip eden kişileri silebilir ya da takip ettiği gibi onları takipten çıkarabilirsiniz. YAAY takipçileri silemiyorum ve çıkaramıyorum diyenler için hangi aşamaları kontrol etmeleri gerektiğine bakacağız.

Aslında çok basit bir yol ile bunun önüne geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Lakin profilin üzerine geldiğinizde de kendi alanınızdan da takipçiyi çıkar diye bir ibare gelmediğinden dolayı izlenecek çözüm yollarını da bu doğrultuda ele alacağız.

YAAY takipçileri silemiyorum ve çıkaramıyorum

YAAY takipçileri silemiyorum

YAAY takipçileri silemiyorum diyorsanız eğer ilk olarak YAAY uygulamasının içerisine giriniz. Sonrasında ise sizin takip eden kullanıcının üzerine gelip dokununuz. Ardından bu kişinin sizi takipten çıkmasını istiyorsanız eğer profil ekranının sağ üst alanında yer alan (…) noktalı bölmeye dokunun.

Gelen seçenekler arasında ‘’Engelle’’ seçeneğini bulacaksınız. Engelle dedikten sonra tekrar profil ekranında bulunan ‘’Engeli kaldır’’ butonuna tıklayınız. Yapacağınız ayar neticesinde artık engelle birlikte o kişinin sizi takip etmesini de engellemiş olacaksınız.

Sağlanan ayarlar neticesinde kişinin sizi takip etmesinin önüne geçeceksiniz. Aslında sizi takip edenin mesaj göndermemesi ya da farklı bir işlem yapmaması halinde onun takip etmesinde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Lakin siz yine de o kişinin sizi takip etmesinden rahatsızlık duyuyorsanız eğer belirtilen ayarları yapmanız yeterli olacaktır.

YAAY takipçileri çıkaramıyorum

YAAY takipçileri çıkaramıyorum sorununa yönelik gerekli aşamalardan bahsetmiş bulunmaktayız. Engelleyip engeli kaldırmanız neticesinde de o kişinin sizi takipten çıkması olmadıysa bağlantı kesikliğinden doğan nedenlerden ötürü sorun yaşama ihtimaliniz bulunmaktadır.

Tüm bu bilgilendirmeleri işleme koymanızın dışında bağlantılarınızla alakalı sorun yok ise uygulamanızın şifre bilgisine sahipseniz kaldırıp yeniden yüklemeniz işleminizi çözmeye yetecektir. Olası bir aksilik yaşanır ise de bize bunu yorumdan dile getirmeniz yeterlidir.

YAAY Türkiye merkezli geliştirilen ve 2 Eylül 2021 tarihi itibariyle piyasaya sürülmüş olan bir uygulamadır. Uygulamanın yeni olmasından ötürü katılımcılarda uygulamayı yeni yeni öğrenmektedir. Durum böyle iken hangi ayarların nereden yapılacağı konusunda bilgi sahibi olamamanız gayet normaldir. Dolayısıyla biz de hazırlamış olduğumuz mevcut yazılarımızla birlikte sizleri bilgilendirmekteyiz.

YAAY takipçileri çıkaramıyorum
YAAY takipçileri silemiyorum ve çıkaramıyorum
Önceki İçerikiPhone gmail hesabı kaldırma ve oturumu kapatma
Sonraki İçerikThe Bus sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here