Paylaş

Windows 10 internet Explorer nerede. Aldığınız bilgisayarda Windows 7 de kullandığınız internet Explorer kullanmak istiyorsanız çözüm haberimizde.

Artık yeni alınan bilgisayarların çoğunda Windows 10 işletim sistemi bulunmaktadır. Alışık olduğumuz özellikteki ayarların değişmesi ister istemez sorun yaşamamıza da sebebiyet verecektir. Aslında windows 10 diğer işletim sisteminde bulunan tüm içeriklerinizi de kendi içerisinde barındırmaktadır. Bilgisayarlarda kullanılan tarayıcılar dahi kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Biri Google Chrome tarayıcısını daha aktif şekilde kullanım yaparken bir başka kullanıcı ise Mozilla kullanmaktadır. İnternet Explorer kullanan kişi sayısı da oldukça fazladır. Haliyle windows 10 bilgisayarlarında internet Explorer ana sayfada gözükmediğinden ötürü bilgisayarlarını yeni alan kişiler ilgili tarayıcıyı nasıl ekleyeceğini öğrenmek istemektedir. Fakat tarayıcınızı bir yerden indirmenize gerek kalmadan doğrudan bilgisayarınızın arama alanından görev çubuğuna sabitlemesini sağlayabilirsiniz. Ayarları nasıl yapacağınıza ise birlikte göz gezdirerek sorunu tamamen ortadan kaldıracağız.

Windows 10 internet explorer nerede

Windows 10 bilgisayarımda internet explorer yok, windows 10 internet explorer görünmüyor, bilgisayarımda internet explorer bulamıyorum, windows 10 işletim sistemli bilgisayarımda internet Explorer kullanma. Bilgisayarınızın işletim sistemi ne olursa olsun siz internet Explorer tarayıcısını kullanmak istiyorsanız bunun için yapılması gereken araştırmaları sizler adına gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Windows 10 internet explorer kullanma

Özellikle işletim sisteminiz windows 10 ise bu işlem sanıldığından daha kolaydır. Bilgisayarınızın sol alt köşesinde bulunan arama ikonuna tıkladıktan sonra gelen arama bölümüne internet Explorer yazıyoruz.

Windows 10 internet Explorer nerede, windows 10 internet explorer, windows 10 explorer yok, windows 10 explorer görünmüyor, windows 10 internet explorer bulamıyorum, windows 10 internet explorer kullanma

Daha sonrasında karşınıza zaten masaüstü uygulaması olan tarayıcınızın dosyası gelecektir. Tarayıcıyı sıklıkla kullanmak istiyorsak. Ve sürekli aynı yere girip işlem sağlamak istemiyorsanız bu durumda üzerine gelip sağ tıklıyoruz. Karınıza gelen seçenekler içerisinden de görev çubuğuna sabitle dedikten sonra artık tarayıcı görev çubuğuna sabitlenmiş olacaktır.

Windows 10 internet Explorer nerede, windows 10 internet explorer, windows 10 explorer yok, windows 10 explorer görünmüyor, windows 10 internet explorer bulamıyorum, windows 10 internet explorer kullanma

Sağladığınız işlem sonrasında artık bilgisayarınızı açtığınızda tarayıcı görev çubuğundan kalkmamış olduğu için kolaylıkla ulaşımını sağlayabileceksiniz. Windows 10 internet Explorer nerede diye arama sağlayan kullanıcılarımız için yapılması gereken ayarlarımızı gözden geçirmiş bulunuyoruz. Bu aşamaya kadar yapmakta zorlandığınız ya da işlemleri sağlarken karşılaştığınız bir yer varsa bize bunu yorumda belirtebilirsiniz.

Teknoloji çağında olduğumuz bu dönemde bilgisayarınız da windows 10 kullanımını tavsiye ettiğimizi de bilmenizi isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here