WhatsApp sürekli duruyor yanıt vermiyor tarzında yaşanan sıkıntıların neden olabilecek sorunları makalemizde ele alacağız. Whatsapp sürekli kapanıyor, neden hep durduruldu yazısı karşınıza çıkıyor diye merak ediyorsanız gelin birlikte sebebini inceleyelim.

WhatsApp uygulaması artık tüm genç ve yaşlı kesimin telefonlarında kullanım gerçekleştirmiş olduğu mesajlaşma uygulamalarından biridir. Öyle ki telefonlarımızı ilk aldığımızda indirmek için aklımıza ilk gelen uygulamalar arasında gelmektedir. Aktif olacak şekilde kullanımı gerçekleştirilen bu platforma aynı zamanda durum ve görüntülü konuşma özelliklerinin de eklenmesiyle birlikte tüm zamanımızı bu alanda geçirebiliyoruz. Haliyle bu kadar sık giriş sağladığımız uygulama da yaşanan aksaklıklar o gün içerisinde canınızı sıkmaya yeterli olabilmektedir. Son dönemlerde alınan hataların başında gelen problemlerden birisi olan whatsapp sürekli olarak durduruluyor sorununu yazımızda kaleme alacağız. Whatsapp uygulaması sürekli kapanıyor, sürekli çıkışa atıyor tarzında gelen bu sorunların çözümü için için işlemlerimizi sağlayacağız. Genelikle alınan hata Android 7.0 uygulamasında baş gösteren bu durumun çözümü için ayarlarımızı sağlayacağız.

WhatsApp sürekli duruyor yanıt vermiyor

WhatsApp sürekli duruyor yanıt vermiyor, whatsapp sürekli duruyor, whatsapp yanıt vermiyor, whatsapp kapanıyor, whatsapp sürekli kapanıyor, whatsapp neden durduruldu, whatsapp hatası nasıl düzelir buna birlikte göz atacağız. Böylelikle sürekli kapanan ya da sürekli gelen durduruldu yazısının önüne yapılan ayarlar sonrasında geçebileceksiniz.

WhatsApp sürekli duruyor yanıt vermiyor, whatsapp sürekli duruyor, whatsapp yanıt vermiyor, whatsapp kapanıyor, whatsapp sürekli kapanıyor, whatsapp neden durduruldu, whatsapp hatası nasıl düzelir

WhatsApp sürekli kapanıyor

Whatsapp uygulamasında baş gösteren bu durumda Facebook ve instagram hesaplarında da yaşanmaktadır. Ancak biz bu yazımız da whatsapp hesabında karşılaşılan hatanın nasıl giderileceğini kaleme alacağız.

  • Öncelikle bu hatanın nasıl karşımıza geldiğini kontrol edelim. Uygulamaya giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra gelen mesajı silmek ya da mesajın içeriğine giriş sağlamak istediğinizde anında durduruldu yada kapanma durumuyla karşı karşıya kalmaktasınız.
  • Ya da farklı şekilde de bu hatayı almanız mümkündür. Örneğin rehberimize bir arkadaşımızın, bir akrabamızın numarasını eklerken o kişiye mesaj atmak istediğimizde böyle bir hata ile karşı karşıya kalabilmekteyiz.
  • Gelen hata direk olarak durduruldu ya da kapat- geri bildirim gönder şekilde çıkabiliyor. Bazı kullanıcılarımıza hiç uyarı gelmeden doğrudan attığı da olmaktadır.
  • Böyle bir durum karşısında nasıl bir yol izlenimine gideceğinizi birlikte kontrol edeceğiz.
  • Öncelikle whatsap uygulamasında yaşanan bu sorunun giderilebilmesi için öncelikle telefonumuzda var olan Play store uygulamasına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonrasında Whatsapp yazarak arama sağlıyoruz. Gelen ekranda uygulamanın en güncel halini indiriyor ya da güncelleme varsa güncellemesini sağlıyoruz.
  • Yaptığımız bu işlem ardından telefonumuzu kapatıp tekrar açalım.
  • Bu işlem bu sorun için kesim çözüm getirecektir. Ancak sizde hala sorun devam ediyorsa bu durumda Google giriş gerçekleştirelim.
  • Google’ye giriş gerçekleştirdikten sonra WhatsApp Apk olarak uygulamayı aratıp eski bir sürümünü yükleyerek kullanım sağlayabilirsiniz.

WhatsApp sürekli duruyor yanıt vermiyor yaşanan aksaklık ve sorun yapılan bu işlem ayarları sonrasında son bulacaktır. Fakat belirtilen işlem ayarlarını yapmanız rağmen hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda alınan hataları yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz