WhatsApp engelleyen kişiye mesaj atma 2018 tarihinde bir yolu ya da yöntemi için yapılması gerekenler haberimizde. Whatsapp uygulamasına sizi engelliyen kişiye atılan mesajlar karşı taraf görebilir mi? Ya da bu mesajı sizi engelleyen kişiye nasıl atacağınızı yazımızda detaylandıracağız.

Tüm uygulamalarda olduğu gibi whatsapp uygulamasında da sizi rahatsız eden kişiyi engellemesini sağlayabiliyorsunuz. Siz nasıl birinin engellemesini sağlıyorsanız aynı şekilde karşı tarafta sizden rahatsız olduğundan dolayı sizi engelleyebilir. Tüm bu işler karşılıklı olacak şekilde değişkenlik göstermektedir. Fakat biz engel aldığımız da o kişiye söyleyeceklerimiz varken söylenmediyse eğer onun bir şekilde bizim söyleyeceklerimizi bilmesini istemekteyiz. Doğal olarak da engelin nasıl kaldırılacağını ya da engelleyen kişiye nasıl mesaj atacağınızı eminim merak ediyorsunuzdur. Biz de bu merakınızı giderebilmek için yaptığımız araştırmaları sizlerle paylaşacağız. Hadi gelin birlikte whatsapp uygulaması üzerinden engel aldığımız kişiye nasıl mesaj atacağımızı öğrenelim.

WhatsApp engelleyen kişiye mesaj atma 2018

WhatsApp engelleyen kişiye mesaj atma 2018, engelleyen kişiye mesaj atma, whatsapp engelleyen kişiyi arama, whatsapp engelleyen kişiye yazma, whatsapp engelleyen kişiye yazamıyorum, whatsapp engelleyen kişiye mesaj atamıyorum tarzında yapılmasını istediğiniz işlemleri detaylıca kaleme alacağız. Böylelikle yaşanan sorun ortadan kalkmış olacaktır.

WhatsApp engelleyen kişiye mesaj atma 2018, engelleyen kişiye mesaj atma, whatsapp engelleyen kişiyi arama, whatsapp engelleyen kişiye yazma, whatsapp engelleyen kişiye yazamıyorum, whatsapp engelleyen kişiye mesaj atamıyorum

Whatsapp engelleyen kişiye yazma

Whatsapp hesabında sizi sevgiliniz, arkadaşınız ya da samimi bir akrabanız engellediyse ve bu engel varken karşı tarafa nasıl yazabilirim sorusunu yanıtlayacağız. İşleme başlamadan önce engelleyen kişi ile sizin aranızda kontak olabilecek bir isim olması gereklidir. Yani ikiniz arasında ortak birisinin var olması gerekiyor.

Eğer bu ortak kişiyi bulduysanız o halde işimiz daha da kolaylaşacaktır. İşimizi kolaylaştıracak üçüncü şahısın kendisi whatsapp uygulaması üzerinden bir grup oluşturması lazım gelmektedir. O kişi eğer daha öncesinden bir whatsapp grubu oluşturmadıysa ona yardım edebilirsiniz. Öncelikle whatsapp uygulamasına giriş sağladıktan sonra sağ üst alanda bulunan () noktalı alana tıklayacak. Daha sonrasında gelen ekranda ”Yeni grup” diyecektir.  Beraberinde gelecek olan ekranda ”Katılımcı ekle” adı altında bir seçenek göreceksiniz. Katılımcılar ile ilgili öncelikle sizi engelleyen kişiyi daha sonrasında da sizi eklemesi halinde yazmak istediğiniz her şeyi yazabilirsiniz. Böylelikle sizi engelleyen kişiye içinizdekileri söyleyebilirsiniz.

WhatsApp engelleyen kişiye mesaj atma 2018 için yukarıdaki adımları harfiyen uygulanması yeterli olacaktır. Bu bağlamda akla yer eden soruları yorum kısmından bizlere ileterek çözüm bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz