Whatsapp silinen resimleri geri yükleyemiyorum ya da fotoğraflar yüklenmiyorsa can sıkmanıza gerek bulunmuyor. Makalemiz size yardımcı olacaktır.

Sizlerinde bildiği üzere whatsapp hesabında var olan yedekleme ile birlikte sohbetlerin geri getirilmesi mümkündür. Ancak bunu fotoğraflar için de yapabilir miyiz? Ya da silinen resimler geri gelir mi? tarzında bir çok sorular gelmektedir. Gelen bu soruların yanıtsız kalmaması adına biz de gerekli incelemeleri gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bazen konuşma sağladığımız kişinin bize göndermiş olduğu bir resmi yanlışlıkla silebiliyoruz. Bu da sizin moral bozmanıza sebebiyet vermektedir. Lakin telefonunuzda yer alan dahili bellek sayesinde yanlışlıkla veya doğrudan silmiş olduğunuz bir resmin geri getirilmesi mümkündür. Her ne kadar bu karşı tarafı yada birilerini huzursuz edecek olsa da bir çok kullanıcıyı da bu bağlamda memnun etmektedir. Zaten whatsapp uygulamasının en çok tercih edilen mesajlaşma platformu olmasındaki sebepte bu özelliklerin ve işleyişlerin bünyesinde var olmasından kaynaklanmaktadır.

Whatsapp silinen resimleri geri yükleyemiyorum

Whatsapp silinen resimleri geri yükleyemiyorum, silinen resimleri geri getirme, whatsapp silinen resimleri geri getirme, whatsapp silinen fotoları geri yükleyemiyorum, whatsapp silinen fotoğrafları geri getirme, whatsapp resimleri geri getiremiyorum şeklinde arayışlara girdikten sonra makalemize ulaşım sağladıysanız eğer yapılacak parametre ayarları sonrasında sorun giderilecektir. Ve artık sizler de yanlışlıkla silinen resimlerinize kavuşmuş olacaksınız.

Whatsapp silinen fotoları geri yükleyemiyorum

Uygulama da arkadaşınız, sevdiğiniz ya da akrabanız ile sohbet ediyorsunuz. Bu sohbetinizi sağlarken karşılıklı birbirinize resim gönderiminde bulunabilirsiniz. Fakat gelen resmin üzerine tıklaması sonrasında yanlışlıkla silinmesi sizi üzebiliyor.

Biz de üzüntünüze konu olan bu durumun derinine inmiş bulunuyoruz. Yapacağınız işlem ayarları sonrasında artık whatsapp hesabında silinen mesajların geri getirilmesini sağlayabilirsiniz.

  • Telefonumuzdan ”Dahili bellek” alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Bu alandan ”Whatsapp” hesabına giriş işlemi yapıyoruz.
  • Buradan ”Media” seçeneğine giriyoruz.
  • Sonrasında ”Whatsapp ımages” klasörünün içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Whatsapp ımages alanına giriş işlemi sağladıktan sonra bütün resimleriniz sıralanacaktır.
  • SENT klasörü olacak bu da sizin gönderimi sağladığınız fotoğrafların olduğu yerdir.

Whatsapp silinen resimleri geri yükleyemiyorum için yukarıda belirtilen işlemler sonrasında sorun çözüme kavuşacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz