Whatsapp hesabıma sifre koyamıyorum olmuyor ise kilit applock uygulaması ile bu sorun tamamen ortadan kalkacaktır. Whatsapp şifreleme işlemini sağlamış olacaksınız.

Dünyanın en çok kullanım gerçekleştirilen mesajlaşma uygulaması whatsapp hesabında gizlilik her zaman esas alınmıştır. Bununla birlikte geliştirilen çeşitli uygulamalar ile de bunun desteklenmesine ilişkin işlemler sağlanmaktadır. Yani whatsapp hesabının sadece size özgü olarak kullanım gerçekleştirilebilmesi için android uygulaması indirerek işlem sağlayabilirsiniz. Siz yatarken birinin telefonunuzu karıştırması, ya da ortamda telefonu bıraktığınızda geldiğinizde kimsenin girmediğini bilmiş olmak kadar rahatlatıcı bir durum yoktur. Haliyle uygulamaya şifreleme yapmak her kullanıcının istediği işlemlerden biridir. Fakat whatsapp hesabına şifre koymak isteyip bunu başaramayan kullanıcıların var olmasından kaynaklı bizlerde yazımızı kaleme almış bulunuyoruz. Yapılacak işlemler sonrasında hesaba şifre koyulmasını sağlayıp sadece size uygun olacak şekilde kullanım gerçekleştirebileceksiniz.

Whatsapp hesabıma sifre koyamıyorum olmuyor

Whatsapp hesabıma sifre koyamıyorum olmuyor, whatsapp şifreleme, whatsapp şifre koyamıyorum, hesabıma şifre koyamıyorum, kilit applock, whatsapp applock uygulaması nedir? ne işe yarar diye herkesin merak ettiği bu konuyu açıklığa getireceğiz. Hazırlamış olduğumuz yazımız oldukça işinize yarayacaktır.

Whatsapp şifre koyamıyorum

Hesabımızın içerisinde bir alanda özel olarak şifreleme ayarı olmadığından ötürü şifreyi nasıl koyabileceğinizi ise kapsamlıca konu alacağız. Hesabın başka birileri tarafından kontrol edilmemesi için bire bir çözüm sunacak olan bu işlem oldukça işinizi görecektir.

Whatsapp hesabıma sifre koyamıyorum olmuyor, whatsapp şifreleme, whatsapp şifre koyamıyorum, hesabıma şifre koyamıyorum, kilit applock, whatsapp applock

Bu işlemin sağlanabilmesi için kilit applock uygulamasını indirmeniz gereklidir. İndireceğimiz bu uygulama ile birlikte sadece whatsapp hesabına değil tüm android uygulamalarına şifre koyabilirsiniz.

  • Uygulamanın inebilmesi için Buraya tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Sonrasında whatsapp hesabına ya da diğer Android uygulamalarına şifre yapılandırması sağlayabilirsiniz.

Whatsapp hesabıma sifre koyamıyorum olmuyor diye yaşadığınız sıkıntı kaleme aldığımız bu işlemlerle birlikte çözüme kavuşmuş olacaktır. Uygulamanın indirilmesin de ya da kullanımda yaşanan aksaklıklarla alakalı yorum alanından durumu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bir çok kullanıcı whatsapp’ın kendi içerisinde böyle bir özelliğin olmadığından dolayı şikayet etmektedir. Her geçen gün kendini geliştiren uygulama da bu özelliğinde yakın zaman içerisinde gelebileceğini göz önünde bulundurmakta fayda var.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz