Whatsapp arama kayıtlarını silemiyorum sorunu konu almış bulunuyoruz. Whatsapp hesabında çağrı geçmişini nasıl sileceğinizi haberimizde anlatacağız.

Bildiğimiz üzere yakın zaman içerisinde whatsapp hesabına görüntülü aramada gelmiş durumdadır. Whatsapp uygulamasının en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması olmasının bu ve benzeri gelen güncellemeler sebebiyet vermektedir. İnternetin var olduğu bir alanda sizin dakikanız olmasa dahi arkadaşınızı, sevgilinizi ya da akrabanızı arayabiliyorsunuz. Bu işlemi sohbet edeceğiniz kişinin üzerine geldikten sonra üst tarafta yer alandan sağlamasını gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat bir çok kişiyle görüşme sağladıysanız bu aramalar ilerde başınıza sıkıntı olabilmektedir. Bu sıkıntının önüne geçilebilmesi adına yapmış olduğunuz aramaları nasıl sileceğinizi makalemizde kapsamlıca ele alacağız. Böylelikle sorunsuz bir şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Whatsapp hesabında yapılan arama yani çağrı geçmişinin silinmesi için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp arama kayıtlarını silemiyorum

Whatsapp arama kayıtlarını silemiyorum, arama geçmişini silemiyorum, arama geçmişi silinmiyor, whatsapp geçmişi silemiyorum, whatsapp arama geçmişi silinmiyor, whatsapp çağrı geçmişini silemiyorum şeklinde yaşanan sıkıntının önüne geçilebilmesi için makalemiz oldukça işinizi görecektir. Hazırlanan yazımızla birlikte arama alanındaki geçmiş verileriniz tamamen kaldırılacaktır.

Whatsapp arama geçmişi silinmiyor

Öncelikle whatsapp üzerinde yaptığınız bir işlem devreye girmiyorsa bu durumda ilk olarak internet bağlantınızı kontrol etmelisiniz. Çünkü whatsapp uygulaması internet veri bağlantısıyla çalışan bir uygulama olduğu için her ayarı internet varken yapmanız sağlıklı sonuçlar almanıza olanak sunacaktır.

Whatsapp arama kayıtlarını silemiyorum, arama geçmişini silemiyorum, arama geçmişi silinmiyor, whatsapp geçmişi silemiyorum, whatsapp arama geçmişi silinmiyor, whatsapp çağrı geçmişini silemiyorum

Bunun haricinde whatsapp hesabında yapmış olduğunuz arama kayıtları geri planda silinmediği için bu arama kayıtlarını bire bir sizin silmeniz gereklidir.

Whatsapp hesabında arama geçmişinin silinebilmesi için ise aşağıdaki adımları izlemeniz işinizi görecektir.

  • Whatsapp hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Hesaba giriş sağladıktan sonra sol üst alanda yer almakta olan menüler içerisinde ”Çağrılar yada son aramalar” sekmesini buluyoruz.
  • Gelen son güncelleme ile birlikte artık çağrıları tek tek silmenize gerek bulunmamaktadır.
  • Çağrı kaydının silinebilmesi için aramanın üzerine basılı tutmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz çağrı kayıtlarını silmek için bu yöntem fazlasıyla işinizi görecektir.
  • Haricinde tüm verilerin silinmesi için sağ üst alanda yer alan ”Ayarlar” alanına tıkladıktan sonra,
  • Gelecek olan seçenekler içerisinde ”Arama kayıtlarını sil” dediğiniz andan itibaren arama geçmişi silinecektir.
  • Arama geçmişi silindikten sonra verilerin tekrar geri gelme gibi bir imkanı söz konusu olmayacaktır. Bunu da göz önünde bulundurmanızda fayda bulunmaktadır.

Whatsapp arama kayıtlarını silemiyorum işlemleri için hazırladığımız yazımız umarım faydalı olmuştur. İyi gezintiler dilerim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz