Whatsapp silinen mesajları geri getirme 2018 tarihi itibari ile Android ve iPhone telefonlarda silinen mesajların geri getirmesini nasıl yapacağınızı konu alacağız. Whatsapp uygulamasında giden mesajların tekrar geri getirilebilmesi için hangi yolların izleneceğini anlatacağız.

Whatsapp hesabında silmiş olduğunuz mesajların geri yüklenmesine ilişkin bilgileri biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız hesabınızda konuştuğunuz kişilerle silinen mesajların geri getirilmesi mümkün? Peki bu olayı nasıl yapacağınızı işlem adımlarının neler olduğunu merak ediyorsunuz öyle değil mi? Şimdi size whatsapp hesabınızda silinmiş olan mesajların android ve iPhone cihazlar için nasıl geri geleceğini kaleme alacağız. Zaten bilindiği üzere Android telefonlarda gece 02:00 itibariyle whatsapp kendini yedek almaktadır. Fakat bu durum iPhone cihazlarda biraz daha farklı olabilmektedir. Çünkü bu yedeği sizin kendiniz almanız gerekebiliyor. Şimdi gelelim herkesin merak ettiği ancak çözüme erişim sağlayamadığı mesajların nasıl geri getirileceği sorusunun cevabını sunmaya.

Whatsapp silinen mesajları geri getirme 2018

Whatsapp silinen mesajları geri getirme 2018, whatsapp silinen mesajları geri getirme android, whatsapp silinen mesajları geri getirme iphone, whatsapp mesajı geri getiremiyorum, whatsapp silinmiş mesajı geri getirme, whatsapp yedeklenen mesajları geri getirme, whatsapp silinen mesajları kurtarma işlem ayarları için izleyeceğiz yollar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. Hadi başlayalım.

Whatsapp silinen mesajı geri getirme android

Android bir telefon kullanıcısı iseniz bu durumda whatsapp siz uyurken gece yedekleme işini halletmektedir. Gece 02:00 itibariyle sohbet geçmişinizin yedeğini alan uygulama içerisinde alınan yedeğin nasıl yüklendiği de ayrı bir merak konusudur.

Whatsapp silinen mesajları geri getirme 2018, whatsapp silinen mesajları geri getirme android, whatsapp silinen mesajları geri getirme iphone, whatsapp mesajı geri getiremiyorum, whatsapp silinmiş mesajı geri getirme, whatsapp yedeklenen mesajları geri getirme, whatsapp silinen mesajları kurtarma

Bu işlem için ise yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Öncelikle telefonunuzdan whatsapp uygulamasını komple siliyorsunuz. Daha sonrasında yeniden kurulum işlemi sağladığında whatsapp uygulaması tarafından sizlere otomatik olarak alınan yedeğinin geri yüklenip yüklenmemesini soracaktır. Sorulan bu soruya ”Geri yükle” demeniz halinde veriler geri yüklenmeye başlanacaktır. Böylelikle silinen mesajlar da geri gelmiş olacaktır.

Yalnız burada şöyle bir durum söz konusu eğer siz sildiğiniz mesajı gece 02:00’dan hemen önce sildiyseniz bu durumda o mesajı geri getirmeniz çokta mümkün değildir.

Haricinde eğer sizin sohbet yedeğiniz ”Geri yükle” dedikten sonra geri gelmiyorsa bu durumda cihazın SD alanıyla alakalı sorun olmuş olabilir. Böyle bir durumda da mesajlarınız geri gelmeyecektir.

Whatsapp silinen mesajları geri getirme iPhone

Android cihazlarında gece 02:00’da alınan yedekleme işlemi iPhone cihazlarında böyle değildir. Dolayısıyla iPhone telefonlarında mesajlaşmayı geri alabilmek için iCloud özelliğini aktif olarak işleme almanız gereklidir.

Ancak bahsedilen bu işlemin nasıl yapıldığını da haliyle bilmeyen okurlarımız bulunmaktadır.

  • ”Whatsapp ayarları>Sohbet ayarları>Sohbet yedeği alanına giriş sağladıktan sonra ”Şimdi yedekle” demeniz halinde işlemler tamamlanmış olacaktır.
  • Ekran resimleri aşağıda yer alsa da bu alanın hemen altında da bulunan ”Otomatik yedekle demeniz durumunda her gün olmasa da belli süreler de yedeğini alabiliyorsunuz.
  • Yaptığımız bu işlemler sonrasında yine uygulamayı kaldırıp daha sonrasında tekrar yüklemesini sağlayalım.
  • Silinen mesakların geri geldiğini sizler de gözlemleyeceksiniz.

Whatsapp silinen mesajları geri getirme 2018 ile alakalı olarak hazırlamış olduğumuz yazımız umarım işinize yaramıştır. Aklınıza takılanları yorum alanında belirtebilirsiniz.

 

Whatsapp silinen mesajları geri getirme 2018, whatsapp silinen mesajları geri getirme android, whatsapp silinen mesajları geri getirme iphone, whatsapp mesajı geri getiremiyorum, whatsapp silinmiş mesajı geri getirme, whatsapp yedeklenen mesajları geri getirme, whatsapp silinen mesajları kurtarma Whatsapp silinen mesajları geri getirme 2018, whatsapp silinen mesajları geri getirme android, whatsapp silinen mesajları geri getirme iphone, whatsapp mesajı geri getiremiyorum, whatsapp silinmiş mesajı geri getirme, whatsapp yedeklenen mesajları geri getirme, whatsapp silinen mesajları kurtarmaWhatsapp silinen mesajları geri getirme 2018, whatsapp silinen mesajları geri getirme android, whatsapp silinen mesajları geri getirme iphone, whatsapp mesajı geri getiremiyorum, whatsapp silinmiş mesajı geri getirme, whatsapp yedeklenen mesajları geri getirme, whatsapp silinen mesajları kurtarma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz