WhatsApp arkadaşlarım gözükmüyor 2018 bunun için nasıl bir yöntem izlemeliyim? Rehberde var olan kişiler whatsapp’ta görünmüyor. Arkadaşlarınızı whatsapp hesabında göremiyorsanız bu durumda yapmanız gerekenleri makalemizde yer vermiş bulunmaktayız. Detaylar haberimizde.

Rehberimize kayıt ettiğimiz kişilerin whatsapp uygulamasında görünmemesi bizlere sorun yaşatabiliyor. Hele ki whatsapp hesaplarına gelen durum özelliği ile birlikte arkadaş listemizi görebildiğimiz parametre alanı artık göremiyorsunuz. Aslında sorunu yaşayan bir çok kullanıcı da bu gelen güncelleme sonrasında kaybolan alandan ötürü yaşamaktadır. Biz de bu durumun nasıl çözüme kavuşabileceğini inceledik. İncelemelerimiz sonucunda yapılması gerekenler için aşağıdaki adımları izlememiz yeterli olacaktır. Tabi bilmeyenler ya da yapamayanlara da şunu belirtmek istiyorum. Whatsapp yetkilileri yaşanan bu sorunu yakın zaman içerisinde gidermeye çalışmaktadır. Lakin çok basit bir işlevi olduğu için bizlerin sizlere anlatacağı bu işlemleri sağlamanız çözümü kaçınılmaz kılacaktır. Eğer siz de hazırsanız ayarlar başlayabiliriz.

WhatsApp arkadaşlarım gözükmüyor 2018

WhatsApp arkadaşlarım gözükmüyor 2018, whatsapp kişilerim gözükmüyor, whatsapp arkadaş listem gözükmüyor, whatsapp arkadaşlarım görünmüyor, whatsapp kişilerim görünmüyor,rehberde olan kişiler whatsappta gözükmüyor problemine konu olan sorun için ilk etapta uygulamaya giriş gerçekleştirildikten sonra sağ üst alanda yer alan mesaj bölüme tıklamanız yeterli olacaktır.

Whatsapp arkadaşlarım gözükmüyor

Gelen güncelleme ile birlikte rehberinizde var olan kişileri whatsapp hesabınızda görmemeye başladıysanız üzülmeye son verebilirsiniz. Çünkü bizlerin size sunumunu gerçekleştireceğimiz haberimiz ile birlikte çözüm gelmiş olacaktır.

WhatsApp arkadaşlarım gözükmüyor 2018, whatsapp kişilerim gözükmüyor, whatsapp arkadaş listem gözükmüyor, whatsapp arkadaşlarım görünmüyor, whatsapp kişilerim görünmüyor,rehberde olan kişiler whatsappta gözükmüyor

İlk yapmanız gereken işlemlerden biri ”Menü tuşuna” tıklayıp bu alandan ”Ayarlar” bölümüne giriş yapalım. Beraberinde ise ”Kişiler” kısmına giriş sağlayalım. ”Tüm kişileri göster” alanına giriş işlemi sağlandıktan sonra rehberinizde yer alan arkadaşların bu alana geldiğine sizler de şahit olacaksınız. Ancak bazı okurlarımız da bu işlemi yaptıkları fakat hala daha arkadaşlarının gelmediklerini söyledikleri için konunun daha da detayına ineceğiz.

Rehberde olan kişiler whatsappta gözükmüyor

Belirtilen işlemleri yapıldıktan sonra rehberimiz de var olan kişiler whatsapp hesabınıza gelmediyse bir de şu adımları yapalım;

Arkadaşlarınız hala whatsapp hesabında gözükmüyorsa bu durumda o kişilerin rehbere kayıtlı olup olmadığını tekrar kontrol edelim. Yani sizin rehberinize kayıtlı olmayan kişi whatapp’ta gözükmez.

WhatsApp arkadaşlarım gözükmüyor 2018, whatsapp kişilerim gözükmüyor, whatsapp arkadaş listem gözükmüyor, whatsapp arkadaşlarım görünmüyor, whatsapp kişilerim görünmüyor,rehberde olan kişiler whatsappta gözükmüyor

Bir de arkadaşlar şunu belirteyim; Şuanda herkesin whatsapp’ı olmayabiliyor. Yani sizin rehberdeki kişi whatsapp’ta yoksa o kişi whatsapp uygulamasını kullanmıyor olabilir de. Bunu da göz önünde bulundurmanız da fayda bulunmaktadır.

Harici durumda da whatsapp uygulamasının en son sürümün yüklü olduğundan emin olalım. Bunun için play store yada apple store alanına giriş sağlayıp buradan kontrol sağlayabilirsiniz. Güncel değil ise güncellemeyi sağlayalım.

Kişilerin görünürlüğünün var olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Yani cep telefonunuzda google, sım ve telefon alanında bulunan görünür veya da izlenebilir şekilde ayarlamasını gerçekleştirelim.

Son olarak tüm bu işlem ayarları sonrasında ”Yenile” seçeneğini de kullanabilirsiniz. Tüm müdahaleler neticesinde uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım. Bu arada telefonu da kapatıp açalım. Yapılan işlemler neticesinde problem çözüme kavuşmuş olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz