WhatsApp ses kaydı dinleyemiyorum ses gelmiyor sebep ne olabilir acaba diye düşünüp durmanıza artık gerek bulunmamaktadır. Whatsapp hesabında gelen ses kaydı bozuk ya da ses çıkmıyor tarzındaki sorunların hepsini kaleme alacağız. Şimdi işlemlerimizi birlikte kontrol edelim.

Arkadaşımızın, sevgilimizin ya da akrabamızın bizlere whatsapp üzerinden göndermiş oldukları ses kayıtlarını zevkle dinlemekteyiz. Whatsapp’a özgü olan bir özellik diğer uygulamalara da lans edilse de hep whatsapp’a ait olarak kalacağa benziyor. Ancak bizlere gönderimi sağlanan ses kayıtlarında yaşanan sorunlardan ötürü canımız sıkılabilir. Çünkü sesin gelmemesi ve bu sebepten dolayı da o ses kaydının dinlenememesi kadar kötü bir durum yoktur. Biz de siz kıymetli okurlarımız için böyle sorunla karşı karşıya geldiğinizde neler yapmanız gerektiğin, haricinde nelerin bu soruna sebebiyet verdiğini detaylıca konu alacağız. Yapacağımız işlemler ve müdahalelerle birlikte sorun çözüme kavuşmuş olacaktır. Yaşanan sorun bazen telefonun kendi işleviyle de alakalı olabilmektedir. Tüm ihtimalleri göz önünde bulundurarak işlemlerin sağlanmasını gerçekleştireceğiz.

WhatsApp ses kaydı dinleyemiyorum ses gelmiyor

WhatsApp ses kaydı dinleyemiyorum ses gelmiyor, whatsapp ses kaydı duyamıyorum, ses kaydı dinleyemiyorum, whatsapp ses kaydı bozuk, whatsapp ses kaydı ses çıkmıyor, whatsapp ses kaydı ayarı için hangi yolları izlemeliyim? Whatsapp hesabımdan gönderilen ses kaydını bir türlü dinleyemiyorum sorunum giderilsin artık diye isyan etmeye başladıysanız yazımız işinizi görecektir. Hadi gelin birlikte çözümün nasıl geleceğine göz atalım.

Whatsapp ses kaydı duyamıyorum

Whatsapp hesabında gezinti yaptığınız süre içerisinde sizlere gönderimi sağlanan ses kaydını açtınız ancak ses gelmiyor. Böyle bir sorun sonrasında ilk kontrol etmeniz gereken yer telefonun hoparlörünü kontrol etmek olacaktır. Yani siz sesi sonuna kadar kapalı tutmuşsanız bundan ötürü sesin gelmemesi normaldir. Böyle bir durumda telefonunun sağ tarafında yer almakta olan açma ve kısma tuşlarına basılı tutarak sesin açılımını gerçekleştirelim.

WhatsApp ses kaydı dinleyemiyorum ses gelmiyor, whatsapp ses kaydı duyamıyorum, ses kaydı dinleyemiyorum, whatsapp ses kaydı bozuk, whatsapp ses kaydı ses çıkmıyor, whatsapp ses kaydı ayarı, whatsapp ses kaydı dinleyemiyorum

  • Telefonu kulağınıza doğru getirmiş olduğunuzda yakınlık sensörü anında devreye girmektedir. Yani bunu telefon görüşülmesinde olduğu gibi ekran kapanmaktadır. Bundan ötürü de sizlere ses gelmiyor olabilir yani kulağınıza götürmeden öncelikle sesi açıp bir test etmenizde fayda bulunmaktadır.
  • Yani yaptığımız işlem ayarı sonrasında bir de şunu deneyebilirsiniz. Öncelikle medya player uygulamasını indirip ondan bir müzik açmayı deneyelim. Böylelikle yaşanan sorun ve sıkıntı ortadan kalkmış olacaktır.

WhatsApp ses kaydı dinleyemiyorum ses gelmiyor ile ilgili sorun yapılan işlem ayarları sonrasında çözüm gelecektir.

4 YORUMLAR

  1. Ses kaydı atıyorum önce ses gayet normal çıkıyor sonra bi anda azalıyor bazende tamamen kesiliyor tekrar ses kaydı atıyorum bazen hiç ses gitmiyor bu sorunu nasıl çözeceğim?

  2. arkadaşşımmın gönderdiği ses kaydını indiremiyorum herhangi bir sorun yokken birden böyle olduğu indirme tuşuna bastığımda wifi ağı ve vpn ile ilgili şeyler dyor telefonum iphone sorun ne lütfen yardımcı olun,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz