WhatsApp videoların sesini duyamıyorum çünkü ses çıkmıyor ise nelerden kaynaklandığına gelin bir bakalım. Whatsapp hesabında size gelen bir videoyu açtığında o video da ses çıkmıyor ise sebepleri ve çözümünü haberimiz de yer vermiş bulunmaktayız. Sizin yapmanız gereken işlem makalemizi incelemek olacaktır.

Facebook, instagram ve twitter bu alanlar sosyal medyanın en popüler platformları olarak kendini dünyaya duyurmuştur. Lakin hiç kimsenin tahmin etmeyeceği fakat kısa süre içerisinde dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri haline gelen Whatsapp uygulaması artık olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Her telefonun içerisinde kendine yer edinmiş bir uygulamadır. Bu uygulama ile birlikte kişiler birbirlerine video ya da ses kaydı gönderimin de de bulunabilmektedir. Yani ister kısa isterseniz de uzun videoların gönderebilirsiniz. Beraberinde kullanıcı kitlesi değiştikçe zamanla uygulama da gelişmiştir. Nasıl mı ? Gelen yenilikler ve güncellemelerle birlikte olmuştur. Ancak uygulama içerisinde birbirlerine gönderilen videoların sesinde yaşanan sorunlardan ötürü sıkıntı yaşayan kullanıcıların tespiti sağlanmış durumdadır. Bu durum için hangi ayarların gerekli olduğunu kapsamlıca anlatacağız.

WhatsApp videoların sesini duyamıyorum

WhatsApp videoların sesini duyamıyorum, videoların sesi gelmiyor, videoların sesini duyamıyorum, whatsapp videoların sesi çıkmıyor, whatsapp videoların sesini duyamıyorum, whatsapp videoların sesi gelmiyor, whatsapp video ses sorunu için problemin nedenine inip o sorunun çözümünü sizin için bulduk. Yapılan işlem ayarları sonrasında probleminiz ortadan kalkacak ve gönül rahatlığı ile size gelen videoyu izleyebilecek, aynı zaman da sesini ise rahatlıkla duyabileceksiniz.

Whatsapp videoların sesi gelmiyor

Eşinizin ya da dostumuzun bizlere whatsapp uygulamasını kullanarak göndermiş olduğunu videolarda sesin gelmediğini gördüğünüz andaki surat ifadenizi görebiliyorum. Fakat bu sorunun temelinde yatan neden sizin whatsapp hesabınızla alakalı olmayabileceğini de göz önüne getirmelisiniz.

WhatsApp videoların sesini duyamıyorum, videoların sesi gelmiyor, videoların sesini duyamıyorum, whatsapp videoların sesi çıkmıyor, whatsapp videoların sesini duyamıyorum, whatsapp videoların sesi gelmiyor, whatsapp video ses sorunu

  • Öncelikle aldığınız hatanın temel sebeplerinden biri sesin kısık oluşuyla alakalıdır. Öyle ise bu durumda telefonumuzun sağ tarafında yer alan açma ve kısma tuşu alanından sesi açtığınız andan itibaren videonun sesi sizlere ulaşacaktır
  • Yani yaptığımız işlem ayarı sonrasında bir de şunu deneyebilirsiniz. Öncelikle medya player uygulamasını indirip ondan bir müzik açmayı deneyelim. Böylelikle yaşanan sorun ve sıkıntı ortadan kalkmış olacaktır.
  • Eğer hala daha video sesi gelmiyorsa bir telefonu kapatıp açalım. Daha sonrasında videoyu başka bir telefona göndermeyi deneyelim.
  • Gönderimi sağlamış olduğunuz video ile alakalı da sorun yaşanma ihtimali bulunmaktadır. Sorun videoda ise bir işlem yapmanız gerek bulunmamaktadır.

WhatsApp videoların sesini duyamıyorum problemine konu alan yazımız umarım size faydası olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

Önceki İçerikWhatsApp ses kaydı dinleyemiyorum ses gelmiyor
Sonraki İçerikWhatsApp ses kaydı dinlerken ekran kararıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz