WhatsApp mesajlarım geç gidiyor mesajlar geç geliyor diyen kullanıcılarından biriyseniz yazımız işinizi fazlasıyla görecektir. Whatsapp hesabında mesajlarınız geç gidiyor ve geç geliyorsa nedenini konu alacağız. Böylelikle sizler de sorunu çözüme kavuşturmuş olacaksınız.

Bazen sunuculardan kaynaklı olacak şekilde internet uygulamaları içerisinde haberleşme alanında sorun yaşanabilmektedir. Fakat sorun eğer sunucu kaynaklı değil sizle alakalı ise bu durumda problemin ne ile alakalı olduğunu sizler için çözüme sunacağız. Mesajların geç gitme ve geçme sorunu ile karşılaşan kullanıcılarımızdan biriyseniz haberimize göz atmanız yeterlidir. Mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp uygulamasında mesajların geç gitmesi yada gelmemesi durumuna sebebiyet veren nedenleri sizler adına ele aldık. Mesajın geç gitmesi karşı tarafın internet ağıyla alakalı olsa da bu tam olan detaylıca yanıtı yazı içerisinde paylaşacağız. Şimdi gelin birlikte sebebine göz atalım.

WhatsApp mesajlarım geç gidiyor mesajlar geç geliyor

WhatsApp mesajlarım geç gidiyor mesajlar geç geliyor, whatsapp mesajlar geç gidiyor, whatsapp mesajlar geç geliyor, whatsapp mesajlar hiç gemiyor, whatsapp mesajlarım hiç gitmiyor, mesajlarım geç gidiyor sinir oldum telefonumu kıracam diyorsanız böyle bir şey yapmamanızı rica ediyorum. Çünkü okumakta olduğunuz bu yazı sonrasında böyle bir sorun kalmayacaktır.

Whatsapp mesajlar geç gidiyor

Whatsapp hesabında atmış olduğunuz bir mesajın geç gittiğini belirtiniz. Şimdi bunun geç gidip gitmediğini ancak karşı taraf bilebilir. Yani siz gönderdiğiniz da karşı taraf mesajı okumadıysa bu mesajın geç gittiğini göstermeyecektir. Dolayısıyla burada attığınız mesaj o kişiye gitmemişse ya da geç ulaşmışsa ancak o size söylediğinde anlayabilirsiniz.

WhatsApp mesajlarım geç gidiyor mesajlar geç geliyor, whatsapp mesajlar geç gidiyor, whatsapp mesajlar geç geliyor, whatsapp mesajlar hiç gemiyor, whatsapp mesajlarım hiç gitmiyor, mesajlarım geç gidiyor

Peki arkadaşınız sizi aradı ve mesaj yolladığını bildirdi. Siz de kontrol ettiniz mesajın hala gelmediğini dile getirdiğiniz. Böyle bir durumda da whatsapp uygulaması ile alakalı olmadığını sizinle paylaşmak isteriz.

Sebebine gelince ya size mesajı gönderen karşı tarafın internet bağlantısında sorun yaşanmaktadır. Ya da sizin mobil veri deki bağlantıdaki yavaşlıktan ötürü bu sorun meydana gelmektedir. Bunun için siz wi-fi bağlantısı bulduğunuz bir yere geçtiğinizde otomatik olarak mesajlar gelmeye başlayacaktır.

Ya da geçmediğiniz de ise o mesaj yine size gelir fakat geç gelecektir. Yani bunun için uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyen kullanıcılarımız da bulunmaktadır. Siz de bunu yapabilirsiniz. Fakat genel olarak sebep araştırmak istiyorsanız bunun bir tek internet veriniz ile ilgili olduğunu sizinle paylaşmak isteriz.

WhatsApp mesajlarım geç gidiyor mesajlar geç geliyor ile ilgili telefon kırma hattı çıkarıp atmaya gerek olmadığı umarım yazımızla birlikte anlamışsınızdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz