WhatsApp fotoğraf gönderemiyorum gitmiyor ne yapıyorsam olmuyor. Çözümü nedir? Diyorsanız biz buradayız. Whatsapp resim gönderilmiyor, gitmiyor diye üzüntü yapmanızı gerektiren bir durum söz konusu değildir. Whatsapp hesabı içerisinde nelerin yapılması gerektiğini yazımızla birlikte öğrenmiş olacaksınız.

Bir anda herkesin cep telefonu üzerinde kullanılmaya başlanan mesajlaşma uygulaması whatsapp’ta yenilikle bitmek bilmiyor. Her geçen gün kendini instagram ve facebook gibi yenilemeyi başaran uygulamayı şuan için kullanmayan yok gibi. Whatsapp hesabında bazen yaşanan aksaklıklar yaşanabilmektedir. Fakat bu yaşanan sorunların nasıl giderileceğine ilişkin konuları sizlerle paylaşmaktayız. Son dönemlerde sık sık karşılaşılan problemlerden biri haline gelen fotoğraf gönderemiyorum, karşı tarafa resim gitmiyor sorununun nasıl giderileceği ise herkes tarafından merak edilmektedir. Biz de bu konuda karşılaşılan sorunlara önem verdiğimizden ötürü, arkadaşınıza, sevgilinize ya da akrabanıza göndereceğiniz resmin anında gidebilmesi için araştırmalarımızı sağlamış bulunmaktayız. Kontroller neticesinde uygulama içerisinde yaşanan sorun giderilmiş olacaktır.

WhatsApp fotoğraf gönderemiyorum gitmiyor

WhatsApp fotoğraf gönderemiyorum gitmiyor, whatsapp fotoğraf gönderemiyorum, whatsapp fotoğraf gönderilmiyor, whatsapp fotoğraf gitmiyor, whatsapp fotoğraf yollayamıyorum, whatsapp resim gönderemiyorum, whatsapp resim gitmiyor ise bu durumda androdi ya da iphone telefonunuzun galeri alanı dolmuştur. Yani cep telefonunuzun hafızasının dolmasından ötürü bu sorun ile karşı karşıya kaldığınız gözlemlenmektedir.

Whatsapp resim gönderemiyorum

Whatsapp hesabında bazen bazı kullanıcılarımız resim gönderemediklerini dile getirmektedirler. Biz de yaşanan bu sorunları detaylıca incelemesini gerçekleştirip sorunun neyle alakalı olduğunu sizlere sunacağız.

WhatsApp fotoğraf gönderemiyorum gitmiyor, whatsapp fotoğraf gönderemiyorum, whatsapp fotoğraf gönderilmiyor, whatsapp fotoğraf gitmiyor, whatsapp fotoğraf yollayamıyorum, whatsapp resim gönderemiyorum, whatsapp resim gitmiyor

  • Whatsapp uygulaması içerisinde karşı tarafa fotoğraf gitmiyorsa, cihazın hafızasının dolmuş olabileceğinden ötürü galeri alanını temizleyelim.
  • Galeri de yer almakta olan gereksiz video ve resimleri sildikten sonra aynı zaman cep telefonunuzda kullanmadığınız gereksiz uygulamaları da kaldıralımç
  • Yani sizin whatsapp hesabı içerisinde fotoğraf göndermek adına cihazınız da yer açmanız gerekecektir.
  • Sebebine gelince whatsapp hesabı içerisinde gönderimi gerçekleştirilen fotoğraf ya da videolar bir klasöre kaydedilmektedir. Whasapp hesabında sizin gönderilen fotoğraflar artık belli bir mühdetten sonra kaydetme işlemi olmuyorsa bu durumda hafıza dolmuştur.
  • Siz durum böyleyken göndereceğiniz tüm resimler başarısız sonuçlanacaktır. Galeri alanında yer açmanız durumunda cihazınızın bellek alanı boşalacaktır. Ve bu işlem ardından fotoğraf gönderimine başlayabilirsiniz.
  • Aynı zamanda internet bağlantınızı  da kontrol etmelisiniz. Her iki tarafta internet ağını kontrol etmesi lazımdır. Bundan dolayı sorun yaşamanız kuvvet ve muhtemeldir.

WhatsApp fotoğraf gönderemiyorum gitmiyor ile ilgili yaşanan sorun ve problem için nelerin nerede yapılması gerektiğini yukarı da belirttik. Yapılan işlemler sonrasında problem giderilerek gönderimler başlanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz