Whatsapp kişiye özel bildirim sesi yapamıyorum diyerek moral bozmanıza gerek bulunmamaktadır. Android ve iPhone telefonlarınızdan whatsapp’ta tek bir kişiye özel zil sesi ekleme yapabilmeniz için içeriğimiz yeterli olacaktır.

Mesajlaşma uygulaması dediğimizde ilk aklımıza gelen uygulamalardan birisi whatsapp uygulamasıdır. İçeriği ve işleyişi o kadar güzel ki kişiler bu uygulama haricinde başka uygulama kullanmamaktadır. Whatsapp’a benzer bir çok uygulama çıkmasına rağmen kullanıcılar bu uygulamadan vazgeçmedi. Haliyle gün geçtikçe artan kitlesine getirdiği yeniliklerle daha da rahat ortam hazırlayan whatsapp uygulamasında bir başka özellik ise kişiye özel mesaj sesi oldu. Tek bir kişiye özel mesaj sesiyle mesajın kimden geldiğini anlayabiliyorsunuz. Fakat bir çok kullanıcı bu özelliğin nasıl kullanıldığını bilmemektedir. Whatsapp kişiye özel bildirim sesi yapamıyorum diyenler için konunun incelemesini sağladık. Sağlayacağınız işlem ayarları sonrasında problem çözüme kavuşacaktır.

Whatsapp kişiye özel bildirim sesi yapamıyorum

Whatsapp kişiye özel bildirim sesi yapamıyorum, kişiye özel bildirim sesi yapma, kişiye özel mesaj sesi, whatsapp kişiye özel mesaj sesi, whatsapp özel bildirim sesi, whatsapp ses ekleme, whatsapp özel bildirim ne demek olduğunu düşünüp duruyorsanız haberimiz sorularınıza tercüman olacaktır. Hadi gelin birlikte kontrol edelim.

Whatsapp kişiye özel mesaj sesi

Bir çok kişi whatsapp’tan gelen bildirimleri çok göz ardı etmemektedir. Ancak sevgilinizden, müdürden gelen bildirimler olunca kontrol etmediğinize üzülebilirsiniz. Haliyle hangi mesajın kimden geldiğini bilmek elbetteki işinizi fazlasıyla görecektir. Peki şimdi bunu nasıl ayarlanacağını kontrol edelim.

Whatsapp kişiye özel bildirim sesi yapamıyorum, kişiye özel bildirim sesi yapma, kişiye özel mesaj sesi, whatsapp kişiye özel mesaj sesi, whatsapp özel bildirim sesi, whatsapp ses ekleme, whatsapp özel bildirim ne demek

  • Öncelikle whatsapp uygulamasının içerisine giriş sağlıyoruz.
  • Daha sonrasında hangi kişinin mesaj bildirim sesini ayarlamak istiyorsanız o kişiyle mesajlaşmış olduğumuz alana geliyoruz.
  • Sonrasında sağ üst tarafta bulunan (…) bölüme tıklıyoruz.
  • Gelecek olan seçenekler içerisinde ”Kişiyi görüntüle” yazısı göreceksiniz.
  • Sonrasında ”Bildirimler”in hemen alt satırında ”Özel bildirimler” yazısına tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda mesaja özel bildirim sesleri tonu ve titreşim ayarı bulunmaktadır.
  • Bu ayarları sağladıktan sonra ”Özel bildirimleri kullan” seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp kişiye özel bildirim sesi yapamıyorum ayarladığınız işlemler devreye girecektir. Eğer yapılan işlemler sonrasında hala daha devreye girmez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin. Haricinde internet bağlantısını kontrol edin. Ayarları yaparken internet bağlantısı olmayabilir. Böylelikle sorun giderilecektir. İyi gezintiler dilerim.

Whatsapp kişiye özel bildirim sesi yapamıyorum, kişiye özel bildirim sesi yapma, kişiye özel mesaj sesi, whatsapp kişiye özel mesaj sesi, whatsapp özel bildirim sesi, whatsapp ses ekleme, whatsapp özel bildirim ne demek Whatsapp kişiye özel bildirim sesi yapamıyorum, kişiye özel bildirim sesi yapma, kişiye özel mesaj sesi, whatsapp kişiye özel mesaj sesi, whatsapp özel bildirim sesi, whatsapp ses ekleme, whatsapp özel bildirim ne demek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz