Turkcell bip web sürümü nedir nasıl calısır sorusu son zamanlarda artış göstermektedir. Biz de bu yazımızda turkcell bip ile alakalı aklınızda ne varsa bunları kaleme almış bulunuyoruz.

Telefonlarımızın içerisinde kullanım gerçekleştirmiş olduğumuz hatlar operatörler ile ilişkilidir. Turkcell kullanıcıları eskiye dayalı hizmet aldıkları için kesinlikle bu hattan vazgeçmemektedirler. Tabi haklı yanları da yok değil. Çünkü kullanıcılarına sunmuş olduğu kaliteli hizmet kapsamında memnuniyette ardından gelmektedir. Yaptığı çalışmalar ile göz dolduran turkcell’de yeni bir çalışma ise whatsapp’ı otoritesini kaybettirmektedir. Bip özelliği ile dikkatleri üzerine çeken uygulamasıyla getirdiği kampanyalarla birliktede kitleyi genişletmeyi amaçlamaktadır. Ancak bir çok kullanıcı hala daha bu uygulamadan habersiz olduğundan ötürü kampanyayı da buna göre tasarlamaktadır. Bip uygulaması üzerinden 5 ila 10 arkadaşınıza göndereceğiniz mesaj doğrultusunda bedava internetiniz de böylelikle hattınıza yüklenmiş oluyor. Peki bu uygulama nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Gelin hep beraber kontrolünü sağlayalım.

Turkcell bip web sürümü nedir nasıl calısır

Turkcell bip web sürümü nedir nasıl calısır, turkcell bip nedir, bip web nedir, bip nasıl çalışır, turkcell bip web nasıl kullanılır, bip web nasıl çalışır yönünde merakları üzerine çeken uygulama ile alakalı her şeyi hazırladığımız makalemiz ile birlikte huzurunuza sunacağız. Böylelikle aklınızdaki tüm sorulara cevap bularak hem bedava internet hem de uygulamayı kullanabileceksiniz.

Turkcell bip web nasıl kullanılır

Turkcell’in sunmuş olduğu Bip özelliğine ek olarak whatsapp hesabında olduğundaki gibi tukcell web’i bilgisayarınız üzerinden kullanıma aktif hale getirebilirsiniz. Yapılması gerekenler ve nasıl kullanılacağına ilişkin detayları da haberimizde sizlere sunacağız.

  • İlk olarak bilgisayarımızdan boş bir internet sayfası açıyoruz.
  • Daha sonrasında Buraya tıklıyoruz.
  • Karşımıza gelecek olan sayfada talimatlar yer alsa da buna bağlı olacak şekilde bizlerde anlatıma katkıda bulunacağız.
  • Birinci kuralımız telefonumuza indirmiş olduğumuz Bip hesabına giriş sağlamak olacaktır.
  • Yapılan işlem sonrasında ”Menü” alanına giriş yapıyoruz. Sonrasında ”Profil” oradan da ”Bip web” göreceksiniz. Bu bölüme tıklıyoruz.
  • Yapılan işlem ardından karşınıza ”QR” kodu gelecektir. Bu kodu bilgisayar ekranınıza tutmanız halinde whatsapp web’te  olduğu gibi bu uygulama üzerinden de kullanım sağlayabilirsiniz.

Bip web nedir

Bu whatsapp uygulamasında olduğu gibi bir mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp’a eş değer hamleler ile gelmekte olan turkcell’in uygulamasıdır. Bilgisayar üzerinden de kullanım gerçekleştirebilmeniz için getirilen bir uygulamadır.

Kullanım işlem detaylarını sizlere sunumunu gerçekleştirmiş bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

 

Turkcell bip web sürümü nedir nasıl calısır, turkcell bip nedir, bip web nedir, bip nasıl çalışır, turkcell bip web nasıl kullanılır, bip web nasıl çalışır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz