Whatsapp kişileri silemiyorum engelleyemiyorum problemin arttığı bu dönemde var olan arkadaşların nasıl silineceğini yazımızda kaleme almış bulunuyoruz.

Her geçen gün getirilen yeni özelliklerle birlikte ağını genişleten whatsapp uygulamasında gün geçtikçe kullanıcı sayısı da artmaktadır. Uygulamayı ilk kullanmaya başlayan kişilerin bu uygulamaya ne kadar yabancı olduğu aşikardır. Özellikle de rehberine kayıt edilen kişilerin whatsapp hesabına da kayıt edilme adımları sonrasında kişilerin nasıl silineceği merak konusudur. Aslında bilenler için oldukça basit olan bu işlemin bilmeyen kullanıcılarımız için kaleme alacağız. Whatsapp uygulamasından kişilerin nasıl silindiğini ve buna bağlı engellemenin nasıl olacağına dair detayları aşağıda sizlere sunacağız. Öncelikle şunu da belirtmekte fayda bulunmaktadır. Kişiyi kendi telefon rehberiniz üzerinden silmeniz durumunda o kişi whatsapp hesabından da silinmiş olacaktır. Örneğin kişiyi rehberden sildiniz ama hala daha whatsapp hesabından mesaj atabilir. Böyle bir durumun da yaşanmasını istemiyorsanız o kişiyi engellemeniz gerekecektir.

Whatsapp kişileri silemiyorum engelleyemiyorum

Whatsapp kişileri silemiyorum engelleyemiyorum, kişilerimi silemiyorum, whatsapp kişileri silemiyorum, whatsapp arkadaşlar silinmiyor, whatsapp kişiler silinmiyor, whatsapp kişiler engellenmiyor ise bağlantıyı kontrol etmiş olmalısınız. Daha sonrasında bu kişi veya kişileri nasıl silineceğine dair detaylara ise haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Whatsapp kişileri silemiyorum

Whatsapp hesabında bir kişinin silinmesine ilişkin işlemin yapılandırılabilmesi için ilk olarak rehberimize giriş sağlıyoruz. Silmek istediğimiz kişinin üzerine gelip dokunuyoruz. Gelen seçenekler içerisinde kişiyi sil yazacaktır. Bu işlem ardından kişi rehberden silindiğinden ötürü whatsapp hesabından da otomatik olarak silinecektir.

Whatsapp kişileri silemiyorum engelleyemiyorum, kişilerimi silemiyorum, whatsapp kişileri silemiyorum, whatsapp arkadaşlar silinmiyor, whatsapp kişiler silinmiyor, whatsapp kişiler engellenmiyor

Tüm bu hususlar sonrasında silinen kişinin size mesaj atmaması için ise o kişinin engellenmesine yönelik işlemlerin sağlanması gerekiyor.

Whatsapp kişiler engellenmiyor

Android ve iPhone kullanıcıları için kişilerin whatsapp hesabı üzerinden engellemesinin nasıl yapılacağını da konu alıyoruz.

Eğer siz iPhone kullanıcısı iseniz; Sohbet ayarları>Engellenenler>Yeni ekle” bölümüne numarayı eklemeniz yeterli olacaktır.

Android kullanıcıları ise; Ayarlar>Kişiler>Engellenen kişiler alanı üzerinden işlemlerini sağlayabilirler.

Bazı kullanıcılarımız ise kişilerin engellemesinin olmadığını dile getiriyorlar. Bu durum internet veri bağlantınızla alakalıdır. Whatsapp kişileri silemiyorum engelleyemiyorum tarzında yaşanan sorunları da böylelikle çözüme kavuşturabilirsiniz.

Önceki İçerikWhatsapp mesajlarım geç geliyor yada hiç gelmiyor
Sonraki İçerikSoğukta telefonum kapanıyor ekran açılmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz