Paylaş

Soğukta telefonum kapanıyor ekran açılmıyor ise telefonu soğuktan korunabilmesi için nelerin yapılması gerektiğini yazımızda konu alacağız.

Telefonlarımız günlük hayatımızda bizler için önem arz etmektedir. Android ve iphone kullanıcılarının önem vermiş oldukları cihazlarda yaşanan en ufak problem o günümüzü zehir edebilmektedir. Yaz ve kış aylarında ayrı ayrı sorunlar yaşayan kullanıcılarımız için kış aylarında yaşamış olduğu soğuk sorunu telefonda arızaya sebep vermektedir. Örnek olacak verecek olursak; Soğukken telefon açılmıyor, soğukken telefon kapanıyor bu ve benzeri bir çok sebep sayabiliriz. Öncelikle telefonlar bir anda çalışmama haline gelmemektedir. Aşırı derece de sıcak ve soğuk yiyen telefonlarda böyle sorunların ortaya çıkması gayet normal bir durumdur. Bu tarz durumlarda nelerin yapılması gerektiği ise oldukça önemlidir. Biz de bu yazımızda akıllı telefonlarınızı soğuktan nasıl koruyacağınızı, nelerin gerektiği olduğu kapsamlıca konu alacağız. Bu saye de sorun yaşamadan telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.

Soğukta telefonum kapanıyor ekran açılmıyor

Soğukta telefonum kapanıyor ekran açılmıyor, telefonum soğuktan donuyor, telefonum soğukta çalışmıyor, telefon soğukta açılmıyor, telefon soğukken ekran açılmıyor, iphone soğukta kapanıyor, android soğukta kapanıyor yönünde yaşadığınız sıkıntıların temelinde siz de yatıyorsunuz. Çünkü telefon size ait olmasından ötürü o telefonu korumakta size ait bir durum olmaktadır. Şimdi bu yazımızda bu durumun yaşanmaması adına nelerin yapılması gerektiğini konu alacağız.

Telefonum soğukta açılmıyor

Telefonun soğuktan korunması için cebinizde olması yeterli olacaktır. Nasıl yani? Diyecekler olacaktır. Evet yanlış duymadınız cebinizde olması yeterlidir. Cihazınız sizin vücut ısınızı aldığı süre içerisinde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaktır. Haliyle soğuk görmeyen telefonun açılmama gibi bir durumu olmayacaktır. Eğer telefon soğukta açılmıyorsa vücut ısısıyla onu ısıttıktan sonra deneme sağlayalım.

Soğukta telefonum kapanıyor ekran açılmıyor, telefonum soğuktan donuyor, telefonum soğukta çalışmıyor, telefon soğukta açılmıyor, telefon soğukken ekran açılmıyor, iphone soğukta kapanıyor, android soğukta kapanıyor

Erkeklerin geneli zaten ceplerinde taşıdıklarından onlarda böyle bir durum karşı karşıya kalmamaktadır. Burada genel olarak bayanların telefonun da bu sıkıntıların karşılaştığı görüntülenmektedir. Ancak olanlarda cepli olan giysiler giymeye başladıkları için onlar da da herhangi bir sorun olmadığı gözlemlenmiştir.

Telefonum soğuktan donuyor

Kullanımını sağlamış olduğunuz telefonun soğuktan donmalar yaşaması kadar normal bir durum yoktur. Haliyle bunu yaşayan birisi iseniz ısıtmayı deneyin ve tekrardan onu soğukta bırakmamaya dikkat edelim.

Haricinde telefonu soğukken kesinlikle şarj etmeyin. Onun ısınmasını sağladıktan sonra şarj edebilirsiniz. Soğuktan korunması için koruyucu kılıflar çoğalmaktadır. Bunların hepsi yaşanan bu sıkıntılar için daha da geliştirilmektedir. Almanızı tavsiye ederim.

Android ve iPhone telefonlar soğukta kapanıyor diyenler için belirtilen işlemleri kontrol ettirmesi yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here