Whatsapp indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018 problemi için uygulanacak yöntemleri kaleme aldık. Whatsapp indirme bekleniyor hatasının çözümü haberimizde bulunmaktadır.

Whatsapp ücretsiz bir mesajlaşma platformu olduğu için mesajlaşma için tek tercih edilen uygulamadır. İnternet bağlantınızın var olduğu her alanda arkadaşlarınız ile konuşma sağlayabilirsiniz. İsterseniz görüntülü şekilde, isterseniz de normal bir arama şeklinde de konuşabilirsiniz. Uygulama durum özelliğinin de gelişiyle birlikte artık kitlenin 2 katına çıktığı herkes tarafından bilinir hale gelmiş durumdadır. Android telefon kullanıcılarının play store bağlantısı üzerinden indirim sağlanan uygulama da indirme adımlarında bazen sorun olabiliyor. Örneğin siz yükle demeye çalıştığınızda size ”İndirme bekleniyor” olarak bir uyarı geliyor ve bu uyarı hiç ilerlemiyor. Ben de gelen bu uyarının çözüme kavuşması için işlemlerimizin araştırmasını gerçekleştirdik. Yapılacak müdahale sonucunda artık whatsapp uygulamasını siz de telefonunuza indirmiş olacaksınız. Nasıl mı? Bu siz bize bırakın herşey aşağıda yer almaktadır. Siz sadece yapılması gerekenleri tek tek uygulamaya geçirin gerisini sadece deneyerek kontrol sağlayabilirsiniz.

Whatsapp indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018

Whatsapp uygulamasını indiremiyorum, whatsapp uygulaması indirme bekleniyor diyor, whatsapp indirme bekleniyor da kalıyor, whatsapp neden inmiyor, whatsappı nasıl indirebilirim. İşte ilettiğiniz bu soruların yanıtını araştırdık. Girdiğimiz incelemeler sonuç verdiği için çözümü sizlere farklı yöntemlerle sunumu sağlayacağız.

Whatsapp indirme bekleniyor

Yeni bir android işletim tabanlı telefon aldınız ve Play store uygulamasına girdiniz. Uygulama giriş sağladıktan sonra eminim ilk akla gelen uygulama whatsapp olacaktır. Whatsapp yazıp ara dedikten sonra ”Yükle” dedikten sonra ”İndirme bekleniyor” uyarısı veriyorsa sorun için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız. Genelde yeni aldığınız telefonda bu olmaz ama bazen olabiliyor. İlk olarak internet veri bağlantısını kontrol edelim.

  • İnterneti kontrol ettiniz herhangi bir sorun yok ise,
  • Bu durumda play store uygulamasının sol tarafında bulunan ”Menü” ye tıklayıp ardından gelen ekranda ”Uygulamalarım ve oyunlarım”  alanına giriş yapalım.
  • Siz ”Uygulamalarım ve oyunlarım” bölümüne girdiğinizde güncellemeler otomatik olarak devreye girecektir.
  • Gelen güncellemelerin bitmesini bekleyelim.
  • Bittikten sonra uygulamayı tekrar telefonunuza yüklemeyi deneyelim.

Whatsapp indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018, whatsapp inmiyor 2018, whatsapp inmiyor, whatsapp indirme bekleniyor, whatsapp yüklenmiyor, whatsapp yükleyemiyorum

Whatsapp yükleyemiyorum

Belirtilen işlem ayarları netice vermediğin de hemen pes etmiyoruz. Çünkü sizler için yöntemlerin tamamının araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

  • Whatsapp yüklenebilmesi için telefonunuzdan ”Ayarlar>Genel>Uygulamalar>Google Play” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlar sonrasında ”Ön belleği sil ve verileri temizle” ikonuna giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Ardından tekrar yükleme işlemi gerçekleştirelim.
  • Şayet bu işlemde netice vermez ise cihaz hafızası ile ilgili bir hata vardır. Bu durumda gereksiz gördüğünüz uygulamaları telefonumuzdan kaldıralım.
  • Onun haricinde video ve resimleri de bir bilgisayara USB kablosuyla aktarım telefondan silip yeniden yükleyelim.

Whatsapp indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018 sağlanan işlem yolları ile yükleme işlemi gerçekleştirilecektir.

Whatsapp indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018, whatsapp inmiyor 2018, whatsapp inmiyor, whatsapp indirme bekleniyor, whatsapp yüklenmiyor, whatsapp yükleyemiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz