Facebook indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018 çözümlerle ilgili yöntemleri anlatacağız. Facebook indirme bekleniyor sorunu böylelikle çözülmüş olacaktır.

Akıllı bir telefon alınca ilk olarak yüklediğimiz uygulamalar arasından birisidir Facebook. Android telefon kullanıcılarının play store hesabı üzerinden indirimini gerçekleştiriyoruz. Ancak hesabın telefonunuza indirilebilmesi sırasında indirme bekleniyor, inmiyor, facebook telefonuma inmiyor gibi sorunların her geçen gün arttığını görmüş bulunmaktayız. Bu sorun sonrasında telefonlarını geri veren ya da telefonunu kırma noktasına gelen kullanıcı kitlesi de vardır. Biz de oturup yaşanan bu bekleniyor hatasının temelinde neler yatıyor? Hangi işlemler sonrasında bu problem giderilir. Onun araştırmasını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Tabi araştırmalarımız netice verene kadar da size konuyu paylaşmaktadır. Facebook indirme bekleniyor hatasıyla ilgili olarak deneme yanılma yöntemleri ile ilerleme sağladık. Bu yöntemler sonrasında indirme bekleniyor sorununa kesim bir çözüm gerçekleştireceğiz. Siz de artık facebook hesabınızı telefonunuza kurabilir ve gezintiye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Facebook indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018

Facebook indiriliyor, facebook indirme bekleniyor, facebooku play store üzerinden indiremiyorum, facebook indirme adımında sorun yaşıyorum, facebookta sorun mu var? Ve google play store üzerinden indirimini gerçekleştirmiş olduğunuz ancak ”Yükle” dedikten sonra gelen ”Facebook bekleniyor” hatası oldukça can sıkmaya başlandı. Durum böyle olunca da gerekli işlemlerin araştırmasını sağlamakta bize düştü. Sizler için girdiğimiz bu araştırma yapılan işlemler sonrasında sonuç verecektir.

Facebook indirme bekleniyor

Facebook hesabını telefona indirmek için play store hesabımıza giriş sağlıyoruz. Burada facebook yazıp arama sağladıktan sonra karşınıza ”Yükle” ikonu gelecektir. Gelen yükle bölümüne tıkladığınızda eğer indirme bekleniyor hatası alırsanız bu durumda aşağıdaki adımlarımızı sağlayalım. İlk olarak play store hesabınızın sol tarafında ”Menü” bulunacaktır. Menü alanına tıkladıktan sonra ”Uygulamalarım ve oyunlarım” ikonuna tıklıyoruz.

  • Buraya tıkladığınız andan itibaren güncellemeler otomatik olarak devreye girecektir.
  • Güncellemeler bittikten sonra uygulamayı tekrar yükleme işlemi sağlayabilirsiniz.

Facebook inmiyor

Belirtilen işlem ayarlarının gerçekleştirilmesi çözüme varmıyorsa bu durumda üzülmeyin. 2. yönteme geçiyoruz. İlk olarak telefonumuzdan ”Ayarlar>Genel>Uygulamalar>Tümü>Google Play” alanına giriş gerçekleştiriyoruz. Bu alana giriş işlemi gerçekleştirildikten sonra ”Ön belleği sil ve verileri temizle ” diyorsunuz.

Şayet yapılan bu işlemler sonrasında da hala daha sorun giderilmediyse bu durumda hafızanız doludur. Gereksiz gördüğünüz uygulamalar ve video ile resimleri silebilirsiniz. Böylelikle yaşanan sorun ortadan kalkmış olacaktır. Facebook indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018 için sorun devam ederse aldığınız hataları yorum kısmından bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz