Twitter indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018 hatasına artık son. Twitter indirme bekleniyor yönünde karşılaşılan sorun için incelemelerin bilgilendirmeleri aşağıdadır.

Her kesimin kullanımını sağlamış olduğu programlardan biri olan Twitter uygulaması herkes tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Telefon alanların ilk uygulamaları arasında yer alan bir uygulamadır. Android bir telefon almışsanız eğer bu durumda telefonunuza indireceğiniz uygulamayı play store bağlantısı üzerinden indiriyorsunuz. Play store alanından diğer gerekli olan tüm uygulamaların indirilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak bazı durumdalar da uygulamayı ”Yükle” diyen kişilerde ”İndirme bekleniyor” hatası ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu da o kişinin canını bir hayli sıkmaktadır. Biz de bu haberimizde can sıkıntısının önüne geçmek ve gelen ”İndirme bekleniyor” uyarısını çözüme kavuşturmak adına kontrollerimizi sağladık. İncelemeler neticesinde bir kaç yöntem ile bu hatanın çözümüne erişim işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Hadi gelin birlikte kontrollerimizi gerçekleştirelim.

Twitter indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018

Twitter indirme bekleniyor hatası, twitter yüklerken indirme bekleniyor diyor, twitter indiriliyor da kaldı, twitter indirmesinde sorun var, twitter hesabını telefonuma yüklemesini gerçekleştiremiyorum. Evet arkadaşlar işte tam da bu soruları yanıtsız bırakmamak adına araştırmaları sizinle paylaşıyor olacağız. Mümkün olduğu süre içerisinde ayarları bahsedilen şekilde adım adım yapmanız da fayda bulunmaktadır.

Twitter indirme bekleniyor

İlk telefon alan bir android kullanıcı anında play store uygulamasını giriş yapmaktadır. Çünkü telefon yeni olduğu için içerisinde herhangi bir uygulama gözükmemektedir. Şimdi gelelim asıl meselemize. Siz uygulama giriş sağladıktan sonra ”Yükle” butonuna tıkladığınızda ”İndirme bekleniyor” ve ilerlemiyorsa ilk kontrol sağlayacağınız işlem internet verisidir. Kendi mobil bağlantınızdan yapıyorsanız wi-fiye bağlanarak bunu denemeniz daha sağlıklı olacaktır.

  • Bunun haricinde eğer wifi üzerinden de aynı sorun ile karşılaşıyorsanız,
  • Konu ile alakalı play store bağlantısının sağ tarafında bulunan ”Menü” alanın tıklayınız.
  • Gelen ekrandan ”Uygulamalarım ve Oyunlarım” kısmına giriş sağlayınız. Bu işlem sonrasında güncelleme gelecektir. Güncellemelerin bitmesini beklemelisiniz.
  • Güncelleme neticesinde uygulamayı tekrar telefonunuza indirme sağlayınız.

Twitter indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018, twitter indiriliyor, twitter inmiyor, twitter indirme bekleniyor, indirme bekleniyor twitter, twitter yüklenmiyor

Twitter inmiyor

Twitter uygulamasında indirme işlemleri bahsedilen şekilde olmaz ise bu durumda telefon içerisindeki ana bilgiler kontrol edilecektir.

  • ”Ayarlar>Genel>Uygulamalar>Google Play” giriş sağlandıktan sonra bu kısımdan ”Ön belleği sil ve verileri temizle” diyelim.
  • Tekrar uygulamayı indirmeye çalışın.
  • Hala mı olmadı bu durumda yapılması gereken işlem olarak gereksiz uygulamaları telefonunuzdan kaldırın.
  • Son olarak yine olmaz ise telefonu sıfırlamak gerekiyor.

Twitter indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018 anlatımını sağladığımız işlem neticesinde artık sorun kalmayacaktır.

Twitter indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018, twitter indiriliyor, twitter inmiyor, twitter indirme bekleniyor, indirme bekleniyor twitter, twitter yüklenmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz