WhatsApp indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor diyen kullanıcılar arasındaysanız ele aldığımız makalemiz işinizi görecektir. iPhone ve android cihazlarında yüklemeye çalışıp da yüklemesini sağlayamadığınız Whatsapp uygulamasını yapılan ayarlar ve işlemler sonrasında yükleyebilirsiniz.

Kısa süre içerisinde tüm cep telefonlarının vazgeçilmez uygulamalarından biri haline gelen whatsapp uygulaması da diğer uygulamalar gibi kendini sürekli güncellemekte. Getirilen yenilikler sonrasında popüler bir mesaj uygulaması olan whatsapp ilk telefon alan ya da telefon kullanıcıların tamamı indirmektedir. Çünkü uygulama ücretsiz mesaj platformu olarak dünya geneli üzerinde aktif olacak şekilde kullanım sağlanmaktadır. Nedendir bilinmez bir çok kullanıcı whatsapp uygulamasını yükleme, indirme sıralarında belli belirsiz hatalarla karşılaştığını belirtmektedir. Örneğin uygulama indirmeye çalıştığınız da belli bir süre ilerleme sağlanıyor ve bu süre tamamlanmıyorsa ya da farklı bir uyarı alıyorsanız bunların tamamını ele alacağız. Yapılan müdahaleler sonrasında ise karşılaşılan problem ortadan kalkmış olacaktır.

WhatsApp indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor

WhatsApp indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor, whatsapp inmiyor, whatsapp hata veriyor, whatsapp yüklenmiyor, whatsapp indiremiyorum, android whatsapp inmiyor, iphone whatsapp inmiyor, whatsapp hata veriyor ve bundan dolayı arkadaşlarınız, sevdikleriniz, eşini ve dostunuz ile görüşme sağlayamıyorsanız artık böyle bir sorun karşısında neler yapılacağını bilmenizin sizinde hakkınız olduğunu düşünüyoruz.

Whatsapp hata veriyor

Cep telefonumuza mesajlaşmak için indirmiş olduğumu whatsapp uygulamasında yükleme adımı sırasında karşılaşılan hata bağlantısı için öncelikle sebepler olmaktadır. Bu sebepler içerisinde sizler eğer yükleme sırasında bekleme adımıyla ilgili bir hata aldıysanız bu durumda internet veri bağlantısını mobilden değilde wi-fi ağına çevirip bu şekilde kontrol etmemiz gerekecektir. Bu yaşanan öncelikli sorunu ortadan kaldırmış olacaktır.

  • İnternet bağlantınızı kontrol ettikten sonra sorununuz onunla alakalı değilse bu durumda yaşanan sıkıntı cihazın hafızasıyla alakalıdır.
  • Böyle bir durumda kullanmadığınız tüm gereksiz uygulamaları kaldırıp, yine gereksiz olan video ve resimlerimizi de silelim.
  • Beraberinde cihaz hafızası rahatlayacağı için yüklemeyi yeniden deneyelim.
  • Ardından sorunun giderildiğini görebilirsiniz. Devam ediyorsa aşağıdaki adımları uygulayalım.

WhatsApp indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor, whatsapp inmiyor, whatsapp hata veriyor, whatsapp yüklenmiyor, whatsapp indiremiyorum, android whatsapp inmiyor, iphone whatsapp inmiyor, whatsapp hata veriyor

Whatsapp indiremiyorum

Belirtilen işlem ayarları sağlandıktan sonra hala daha problem yaşamaya devam ediyorsanız böyle bir durum karşısında yapılacak ayarları sizlerle paylaşıyor olacağız.

  • Kullanım sağlanan telefonunuzun ”Ayarlar>Uygulama yöneticisi>Tümü>Google Play Store>Verileri Sil” bölümüne tıklıyoruz. Bu yapılan işlem sonrasında problem giderilecektir.

Yapılan adımlar sonrasında hala daha sorun veya aklınıza takılan soru var ise bunu yorum kısmından çekinmeden belirtebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz