Twitter indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor tarzında gelen uyarıların hangi yöntem ile giderileceğini konu alacağız. Twitter uygulamasında android ve iPhone cihazlarında yükleme adımları sırasında oluşan hataların nedenlerinin neler olduğunu hangi işlem ayarları sonrasında problemin giderileceğini haberimizde yer vermiş bulunmaktayız.

Gün içerisinde çekmiş olduğumuz resimler, almış olduğumuz ekran görüntüleri ya da videolardan dolayı cihaz hafızamız dolmaktadır. Böyle bir durumda indirilen uygulamalardan ötürü de bazen cihazımızın hafızası dolacağından ötürü gerek duyulmayan uygulamaları eminim tüm kullanıcılar gibi siz de silmektesiniz. Şimdi biz de bu yazımızda telefonunuza indirmek istediğiniz ancak bir türlü indirmesini sağlayamadığınız Twitter uygulamasının neden dolayı inmediğini konu alacağız. Cep telefonunuzun özelliğine bağlı olacak şekilde iPhone ya da android fark etmeksizin yüklemek istediğiniz Twitter uygulamasında hatalarla karşı karşıya kaldığınızda hangi yöntemleri izleyeceğinizi detaylandıracağız. Konusuna değindiğimiz hatanın yapacağınız işlem ayarları sonrasında tarih olacağını sizler de görebilirsiniz. Öyleyse ayarlara başlayalım.

Twitter indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor

Twitter indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor, twitter inmiyor, twitter yüklenmiyor, twitter hata veriyor, twitter indiremiyorum, android twitter inmiyor, iphone twitter inmiyor ise bunun için telefonunuza zarar vermeye gerek yoktur. Çünkü sebebini ne olduğunu bilmeden yapacağınız işlemler sadece size zarar vermektedir.

Twitter hata veriyor

Yükleme gecikmeli olacak şekilde iniyor ve daha sonrasında belli bir alan geçtikten sonra yükleme adımında kalıyorsa bunun sebebi internetin zayıf oluşuyla alakalıdır.

Böyle bir durumda yeniden yüklemeyi denemenizi tavsiye etmiyoruz. Hemen internetin daha kuvvetli olduğu bir alan üzerinden yükleme işlemini tekrarlayabilirsiniz.

  • İnternet ağını wi-fi üzerine bağlamanıza rağmen problem devam ediyorsa o halde cihazın hafızası dolduğu için uygulamayı indirmede sorun yaşıyorsunuz.
  • Gereksiz uygulamaların kaldırdıktan sonra izlemediğiniz ya da gerek duymadığınız resimleri ve videoları da kaldıralım.
  • Yapılan işlem ardından uygulamayı indirmeyi tekrar deneyelim.
  • Adımlar başarıya erdirmiş olsa da başarısız olan kullanıcılar için diğer yönteme geçelim.

Twitter indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor, twitter inmiyor, twitter yüklenmiyor, twitter hata veriyor, twitter indiremiyorum, android twitter inmiyor, iphone twitter inmiyor

Twitter inmiyor

Bahsettiğimiz işlemleri sağladıktan sonra hala daha yükleme adımında sorun devam ediyorsa bu durumda bir kaç işlem daha sağlayacağız.

  • Cep telefonundan ”Ayarlar>Uygulama Yöneticisi>Tümü” bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Buradan Google Play Store görüp üzerine tıklıyoruz.
  • Beraberinde verileri sil alanına tıkladıktan sonra tekrar yükleme denediğinizde uygulamanın yüklendiğini görebilirsiniz.

Twitter indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor çözümünü sizler için kaleme aldık sorularınızı yorumdan belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz