Facebook telefon numaramla hesap oluşturamıyorum telefonla giriş sağladığımda geçersiz telefon numarası diyerek üye olamıyorsanız yazımız işinizi görecektir. Facebook hesabını mail adresi üzerinden değil de telefon numarası üzerinden oluşturmak istediğinizde gelen hataları yazımızla çözebileceksiniz.

Her geçen gün kitlesini daha da genişleten ve getirmiş olduğu yeniliklerle kendini daha da ileriye götüren ve inanılmaz bir kitleye sahip olan facebook uygulaması yeni hesap oluşturmakta bir o kadar önem arz etmektedir. Yalnız ilk zamanlarda olduğu gibi artık kullanıcılar biraz daha bilgili olduğundan dolayı mail adresi üzerinden değil de normal kullanım sağlamış oldukları telefonlar üzerinden hesap açmak istemektedirler. Siz de telefon numaranız ile hesap oluşturmak isteyenlerden birisi iseniz ve bu hesabı ne yaparsanız yapın oluşturamıyorsanız öyle ise sizin için hazırlamış olduğumuz yazımız muhakkak işinizi görecektir. Böylelikle hem hesabınızı telefon adresi üzerinden açmış olacaksınız hemde yaşanan sıkıntının temelinde yatan nedenin sebebini öğrenmiş olacaksınız.

Facebook telefon numaramla hesap oluşturamıyorum

Facebook telefon numaramla hesap oluşturamıyorum, hesap açamıyorum, geçersiz telefon numarası, facebook üye olamıyorum, facebook hesap açamıyorum, facebook hesap açılmıyor sorunun altında o kadar çok sebep bulunuyor ki bunları tek tek konu alarak aklınızda yer edinmiş olan ya da yaptığınız hatalı işlem adımlarının tamamını böylelikle ortadan kaldırmış olacağız.

Facebook hesap açamıyorum

Facebook hesabını açmaya çalıştığınız da nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmeniz sizi sonuca götürecektir. Hele ki siz bu hesabı telefon numarası üzerine açmak istiyorsanız,

İlk olarak dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi cep telefon numaranızı giriş sağladığınız da facebook tarafından numara tanınmadığında bunun tek bir nedeni vardır numaranın hatalı girilmesinden kaynaklıdır. Böyle bir durumda +90 ibaresinin kullanıldığını ve bunun yer aldığına dikkat etmek olacaktır.

Facebook telefon numaramla hesap oluşturamıyorum, hesap açamıyorum, geçersiz telefon numarası, facebook üye olamıyorum, facebook hesap açamıyorum, facebook hesap açılmıyor

Alınan hataların boyutları farklı farklı oluştuğundan dolayı eklemek istediğiniz numara hesapta ekli olarak bir uyarı mesajı alıyorsanız. Yani daha öncesinde oluşturulduğuna yönelik bir mesaj içeriği var ise bu durumda bir kaç gün sonra yeniden deneyerek işlem sağlaması gerçekleştirebilirsiniz.

Bahsetmiş olduğumuz adımları denemenize rağmen hala daha sorun yaşamaya devam ediyorsanız böyle bir durumda çözüm noktaları hususunda mail adresi üzerinden hesap oluşturabilirsiniz. Mail adresi adına oluşturacağınız hesap fazlasıyla işinizi görecektir.

Yapılan işlem ayarları sonrasında numara üzerine farklı bir facebook hesabı oluşturulmuşsa böyle bir durum karşısında yapmanız gereken işlem o telefon numarasına kod isteyin hesaba girin ve numarayı oradan kaldırarak kendi hesabınıza eklemeyi sağlayın.

Facebook telefon numaramla hesap oluşturamıyorum için ilgili adımları sizlerle paylaştık akla takılan soruları yorum alanında belirtebilirsiniz.

Önceki İçerikWhatsApp indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor
Sonraki İçerikFacebook mail adresimle hesap açamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz