Whatsapp hesabımda emoji gözükmüyor karşı tarafa gülücük gibi surat ifadeleri gönderimi için nelerin yapılması gerektiğini size sunacağız.

Hayatımızın her alanında telefonlarımız elimizde yer almaktadır.  Tabi akıllı telefonlarında teknolojinin gelişmesiyle birlikte her geçen gün farklı bir modeli ortaya çıkmaktadır. Bu gelişim ve yeniliklerle birlikte cihaz içerisindeki emojiler de değişmektedir. Öncelikle bu konuda Apple kullanıcıları oldukça şanslıdır. Çünkü her yeni güncelleme de otomatik olarak emojilerde yenilenmektedir. Android telefonlarında da 4.4 ve üstü işletim sistemli telefonlarında emojileri görmeniz mümkündür. Android 4.4 işletim sisteminin altında olan cihazlarında emoji görmeme ihtimali olduğundan ötürü bazı simgelerin ne anlama geldiği bilinmemektedir. Çoğu kullanıcılar benim telefonumda emoji yok çıkmıyor, gelmiyor ya da emojiler nerede diye soru sormaktadır. Çünkü emojiler surat ifadesini belirtmektedir. Karşımızdaki kişinin duygularını ya da bizim karşı tarafa olan duygularımız hissettiren özelliktir. Elbetteki bu özelliğin cihazda bulunmaması oldukça can sıkıcı bir durumdur. İşte tam bu alan da birlikte gerçekleştireceğimiz işlem ayarları sonrasında problemsiz bir şekilde kullanım sağlayacağız.

Whatsapp hesabımda emoji gözükmüyor

Whatsapp surat ifadesi yok, whatsapp surat ifadesi gözükmüyor, whatsapp hesabımda emojilerin hiç biri gözükmüyor, whatsapp emojiler nerede, whatsapp emoji bölümü yok ve bundan ötürü karşı tarafın bize göndermiş olduğu surat ifadelerin geldiğini bilmiyorsanız indireceğimiz bir uygulama ile yaşanan sorunun ortadan kaldırılmasını gerçekleştireceğiz. Sağlanan işlem ayarları sonrasında problemimiz ortadan kalkmış olacaktır.

Whatsapp emoji çıkmıyor

Uygulama giriş gerçekleştirip arkadaşımıza emoji göndermek için işlem sağlayacakken emojilerin olmadığını gördüğünüzde canınızın sıkılacağını biliyoruz. Bunun yanı sıra karşı tarafa o anki duygu ve düşünleri her seferinde yazıyla göndermekte sorun olacaktır.

Whatsapp hesabımda emoji gözükmüyor, whatsapp emoji gözükmüyor, whatsapp emoji çıkmıyor, whatsapp emoji gelmiyor, whatsapp surat ifadesi gözükmüyor, whatsapp emoji yok

  • Telefonumuza ilk olarak bir uygulama indireceğimizi belirtmiştik.
  • Tabi hangi uygulamanın indireceğinizi merak ediyorsunuz. Buraya tıklayarak gerekli gerekli uygulamayı telefonumuza indiriyoruz.
  • Sonrasında telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş sağlıyoruz.
  • Daha sonra ”Dil ve giriş>Geçerli klavye>Klavyeleri seç” ikonuna tıklayıp gelecek olan ekranda Swiftkey klavyesi göreceksiniz.
  • Swiftkey aktif hale getirmeniz durumunda artık whatsapp hesabına girerek emojilerinizi kullanabilirsiniz.

Bu bağlamda hala daha sorun yaşanmaya devam ederse whatsapp hesabınızı telefondan silip yeniden yükleyerek telefonu da kapatıp açalım. Yapılan işlem ayarları sonrasında Whatsapp hesabımda emoji gözükmüyor sorunu ortadan kalkmış olacaktır.

Whatsapp hesabımda emoji gözükmüyor, whatsapp emoji gözükmüyor, whatsapp emoji çıkmıyor, whatsapp emoji gelmiyor, whatsapp surat ifadesi gözükmüyor, whatsapp emoji yok Whatsapp hesabımda emoji gözükmüyor, whatsapp emoji gözükmüyor, whatsapp emoji çıkmıyor, whatsapp emoji gelmiyor, whatsapp surat ifadesi gözükmüyor, whatsapp emoji yok

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz