Facebook hesabımda emoji gözükmüyor veya çıkmıyor ise çözümü için makalemizi incelemeniz yeterlidir. Böylelikle emojiler gelecektir.

Bilindiği üzere emoji konusunda iPhone kullanıcıları daha kapsamlı bir ağa sahiplerdir. Android telefonlarında da artık güncel olacak şekilde yeni modellerde bu özellik oldukça zengindir. Android 4.4 işletim sisteminin daha altı modeller için bu durum biraz daha farklı olmaktadır. Çünkü emojiler :):( olarak gönderim işlemleri sağlanmaktadır. Akıllı telefonlarda duygularımızı ifade ettiğimiz emojiler herkes için önem arz etmektedir. Fakat artık Facebook kullanıcıları da emojilerin gelmediğini dile getirmektedirler. Facebook hesabınızda emojiler gözükmüyor ya da çıkmıyorsa birlikte gerçekleştireceğimiz ayarlar sonrasında sorununuz ortadan kalkacaktır. Siz de artık facebook hesabınızdan karşı tarafa surat ifadelerini göndererek duygularınızı belli edebileceksiniz. Hadi hazırsanız başlayalım.

Facebook hesabımda emoji gözükmüyor

Facebook surat ifadesi gönderemiyorum, facebook hesabımda emoji gitmiyor, ne yapmalıyım yönündeki soruların çözümü noktasında yapılan araştırmaları sizlere sunacağız. Daha sonrasında telefonunuzda kullanım sağladığınız Facebook uygulamanızda gözükmeyen emojilerin görüneceğini sizlerde göreceksiniz.

Facebook emoji gelmiyor

Telefonumuz içerisinde var olan uygulamalar bizlerin her daim vazgeçilmezi olmuştur. Facebook, twitter, instagram ve whatsapp gibi tüm uygulamalar telefonlarımıza ilk yüklenen uygulamalardır. Bu platformlar üzerinde emojilerinde yeri oldukça fazladır. Son zamanlarda Facebook hesaplarında karşı tarafa emoji göndermek istenildiğinde emojilerin gelmemesi ile ilgili sorun baş göstermiştir. Sorunların giderilebilmesi için indireceğimiz bir uygulama ile çözüm sağlanacaktır.

Facebook hesabımda emoji gözükmüyor, facebook emoji gelmiyor, facebook emoji görünmüyor, facebook emoji yok, facebook emoji çıkmıyor, facebook emoji gözükmüyor

Uygulamanın indirilebilmesi için Buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Uygulama telefonumuza indirildikten sonra cihaz içerisinde ”Ayarlar” bölümüne giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

  • Bununla birlikte ”Dil ve giriş>geçerli klavye>klavyeleri seç” ikonuna tıklayarak indirmiş olduğumu Swiftkey klavye ismini göreceksiniz. Bunu aktif hale getirmemiz halinde artık Facebook hesabında emojiler gelmeye başlanacaktır.
  • Şayet emojiler hala daha Facebook bağlantısında çıkmıyor ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim.
  • Daha sonrasında yeniden telefonu kapatıp açmanız halinde işlemler tamamlanmış olacaktır.

Yapılan işlemler sonrasında Facebook hesabımda emoji gözükmüyor sorunu da çözülmüş olacaktır. Birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz bu işlem ayarları sonrasında uygulamanız da hala daha emojiler gelmediyse bu durumda telefonunuz desteklemiyor olabilir. Yine de akla takılan soruları yorum alanında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook hesabımda emoji gözükmüyor, facebook emoji gelmiyor, facebook emoji görünmüyor, facebook emoji yok, facebook emoji çıkmıyor, facebook emoji gözükmüyor Facebook hesabımda emoji gözükmüyor, facebook emoji gelmiyor, facebook emoji görünmüyor, facebook emoji yok, facebook emoji çıkmıyor, facebook emoji gözükmüyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz