instagram hesabımda emoji gözükmüyor veya çıkmıyor probleminin çözümünü haberimizde konu aldık. Yapacağınız işlemlerin detayları yazımızda bulunmaktadır.

Emojiler telefonlarımızın olmazsa olmazları arasında yerini almış durumdadır. Çünkü karşı tarafa o anki ruh halimizi yansıtmaya yarayan birebir işaretlerdir. Nasıl ki günlük hayatımızda olaylara verdiğimiz tepkileri surat ifadesiyle veriyoruz. Emojilerde bizim telefonlarımızdaki surat ifadelerini göstermektedir. Emoji konusunda iPhone kullanıcıları android kullanıcılarına göre daha şanslı gibi. Çünkü her getirilen yenilik ve güncelleme ile birlikte iphone kullanıcıların emojileri de güncellemesi sağlanmaktadır. Lakin android 4.4 hariç tüm alt modellerinde emojileri görmeniz biraz zor gibidir. Haliyle bu sadece telefonunuzdaki mesajlaşma uygulamasına değil instagram uygulamasına da lans edilmektedir. Kullanıcılarımızdan aldığımız bilgi paylaşımları sonrasında bazıları instagram hesabında emojilerin görünmediğini bundan dile getirmektedirler. Karşı tarafın bize göndermiş olduğu surat ifadesinin ne anlama gelmediğini bilmemiz bizim canımızı fazlasıyla sıkacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşmamanız için sağlayacağınız işlem ayarlarını kapsamlıca sizlere sunmuş bulunuyoruz.

instagram hesabımda emoji gözükmüyor

İnstagramda surat ifadesi gözükmüyor, instagramda surat ifadesi gönderemiyorum, instagram gülücük gönderemiyorum, instagram yüz ifadeleri yok, instagram emojilerini bulamıyorum gibi tüm akla gelen sorunların nedenlerini size sunacağız. Yani bunlar neden yok diye araştırmasını sağladığınız sırada bize ulaşım sağladıysanız indireceğimiz bir uygulama ile birlikte bu sorun mazi olacaktır.

instagram emoji gözükmüyor

iPhone telefonlarda böyle bir durum yaşanmadığından dolayı zaten işlem sağlaması yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Andoid 4.4 ve üstü işletim sistemlerin de de emojilerin var olduğunu göreceksiniz. Fakat bunun altında olan işletim sistemli telefonlarda böyle bir emoji görememeniz halinde yapılacak işlem ayarlarını paylaşacağız.

instagram hesabımda emoji gözükmüyor, instagram emoji gözükmüyor, instagram emoji gelmiyor, instagram emoji çıkmıyor, instagram emoji yok, instagramda emoji göremiyorum

Karşılaştığınız bu sorun sonrasında ilk olarak Buraya tıklayarak uygulamayı telefonumuza indiriyoruz. Daha sonrasında telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ”Dil ve giriş” buradan da ”Geçerli klavye” ekranına girişimizi sağlıyoruz. Giriş sağladıktan sonra ”Klavyeleri seç” ikonuna girerek klavyemizi Swiftkey  olarak aktif hale getiriyoruz.

İşlem ayarlarını aktif hale getirdikten sonra uygulamaya girmeniz yeterli olacaktır. Siz de artık karşı tarafa surat ifadesi gönderebilirsiniz. Bunun haricinde hala daha gözükmüyorsa bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz sorunu giderecektir.

Gerçekleştirilen bu işlem ayarları sonrasında instagram hesabımda emoji gözükmüyor yaşanan sorun da ortadan kalkmış olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

instagram hesabımda emoji gözükmüyor, instagram emoji gözükmüyor, instagram emoji gelmiyor, instagram emoji çıkmıyor, instagram emoji yok, instagramda emoji göremiyorum instagram hesabımda emoji gözükmüyor, instagram emoji gözükmüyor, instagram emoji gelmiyor, instagram emoji çıkmıyor, instagram emoji yok, instagramda emoji göremiyorum

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz