Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Whatsapp görüntülü arama bağlantısı oluştur işlemlerini nereden sağlayacağınızı ele alacağız.

Dünya genelinde sohbet uygulaması olarak tercih edilen ve en çok ilgi gören uygulamaların başında Whatsapp uygulaması gelmektedir. Durum böyle iken gelen yeniliklerde ardı arkası kesilmeden gelmektedir. Yeni gelen bir özelliğin nasıl kullanılacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz. Whatsapp görüntülü arama bağlantısı oluştur ayarlarınız noktasında yardımcı olmaya çalışacağız.

  • Whatsapp diğer sohbet uygulamaların başında geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
  • Herkesimden kişinin kullanım gerçekleştirmiş olduğu uygulamada konum özelliği en fazla kullanılan özelliklerden birisidir. Lakin görüntülü arama bağlantısı özelliği ile oluşturacağınız bağlantıları gönderdiğiniz kişilerde o sohbete katılım sağlayabilecekler.

Whatsapp görüntülü arama bağlantısı oluştur

Whatsapp görüntülü arama bağlantısı
  1. Whatsapp görüntülü arama bağlantısı nasıl oluşturulur?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere görüntülü arama bağlantısının oluşturulabilmesi için hesabınız üzerinden ilerleme yapmanız gerekmektedir. Uzun zamandır üzerinde çalışılan özellik hesaplara dahil edilmiş durumdadır. Ancak çoğu kullanıcı bu işlemin nasıl yapıldığı konusunda haberdar olmadığından ötürü direk olarak araştırma yoluna gitmektedir.

Whatsapp hesabınızın içerisine girişinizi gerçekleştirmenizle birlikte gelen sayfanın alt menü tarafında yer alan arama alanına tıklayınız. Bu alana giriş işlemi yapmanızla beraber karşımıza gelen ekranın üst tarafında ‘’Arama bağlantısı oluştur’’ seçeneğini görmüş olacaksınız.

Arama bağlantısı oluştur seçeneğine tıklamanızla birlikte gelecek olan sayfada ‘’Arama türü’’ göreceksiniz. Buradaki arama türünüzü kendinize bağlı olarak değişim sağlayabilirsiniz. Sesli veya görüntülü bir arama seçeneği sunmaktadır. Siz eğer görüntülü devam etmek istiyorsanız görüntülü tercih ederek devam edebilirsiniz. Bağlantıyı kopyala yaparak arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

  • Whatsapp görüntülü bağlantı oluştur

Bağlantıyı yukarıda var olan bilgileri işleme koyarak oluşturup aynı zamanda dilediğiniz arkadaşınız ile de paylaşabilirsiniz. Bu hususta henüz belirlenen bir sınırlama olmadığını söyleyebiliriz. Bizim bu gelen özellikten anladığımız ise artık kurumların ya da iş yerlerinin toplu bir şekilde toplantı yapabileceği bir özelliğin Whatsapp uygulamasına geldiğidir.

Uygulama ile alakalı sormak ya da takıldığınız yerler olur ise bize bunu yorum bölümünden ulaştırmanız yeterli olacaktır. Whatsapp hakkında bilinmeyenleri yazmaya ve hazırlamaya devam edeceğimizi siz değerli okurlarımıza bildirmek istiyoruz.

Whatsapp görüntülü arama bağlantısı oluştur
Önceki İçerikTik tok videoya yazı ekleme ve koyma
Sonraki İçerikWhatsapp arama bağlantısı oluştur çıkmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz