Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tik tok videoya yazı ekleme ve koyma işlemleri noktasında sizi bilgilendireceğiz.

Tik tok uygulaması günden güne gelişirken aynı zamanda kullanıcı kitlesi de sürekli olarak artmaktadır. Herkesin severek giriş gerçekleştirmiş olduğu uygulamada akıllara takılan soruların yanıt bulabilmesi için ise sizler adına gerekli araştırmaları gerçekleştiriyoruz. Bunlardan birisi ise yazımıza konu olan Tik tok videoya yazı ekleme ve koyma işlem aşamalarıdır.

  • Var olan videonuzun keşfete düşebilmesi ve takipçi kitlesinin bir an önce arta bilmesi için çoğu kullanıcı farklı yöntemler izleyebilmektedir.
  • Videolarına yazı ekleyip ön plana çıkanların olduğunu gördükten sonra sizlerde videolarınıza yazı ekleme işlemi sağlayabilirsiniz.

Tik tok videoya yazı ekleme ve koyma

  1. Tik tok videoya yazı ekleme

Sosyal medya alanına hızlı bir giriş ile instagram, facebook ve twitter gibi sosyal medya uygulamalarına kafa tutmuş olan tik tok uygulaması kendini sürekli güncellemekte ve özelliklerini de bu bağlamda genişletmektedir. Gelinen bu noktada videoya nasıl yazı eklenir hususunda bilgi sahibi olmak isteyenler arasındaysanız eğer aşağıdaki adımları takip ediyor olmanız sorununuzu giderecektir.

Tik tok videoya yazı ekleme
  • İlk olarak tik tok hesabınıza giriş işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ardından kaydedilen bir videoya yazı eklemek istediğinizden ötürü düzenleme ekranının alt kısmında yer alan ‘’Metin seçeneği’’ bölümüne tıklayınız.
  • Beraberinde ise ‘’Tercih ettiğiniz yazı tipini seçip metnin ve arka plan renginin konusunda seçiminiz ise size ait olacaktır.’’
  • Ayarlarınızı işleme koymanızla birlikte ‘’Bitti’’ diyerek hazırlamış olduğunuz metnin videoda nerede görünmesini istiyorsanız eliniz ile oraya sürükleyip bırakmanız yeterli olacaktır.
  • Boyut noktasında özelleştirme de yine kullanıcıya yani size ait olmasından ötürü ayarlarınızı kendinize has olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Nitekim yakınlaştırma ve sıkıştırma seçeneklerini de yine uygulama içerisinde görebilmeniz mümkündür.
  •  Tik tok videoya yazı koyma

Yazı koyma işlemlerinizi yukarıda belirtilen şekilde işleme alabiliyorken bu hususta aklınıza takılan bir yer ya da sorun olursa bize bunu yorum alanından bildirebiliyorsunuz. Ayrıca ekleme işlemleriniz işleme girmiyor ise internet ağınızda ya da uygulama da daha öncesinde kısıtlama almanızla alakalı da sorun olabileceğini bildirmekte yarar bulunuyor.

Önceki İçerikTik tok videoya kendi sesinizi ekleme ve koyma
Sonraki İçerikWhatsapp görüntülü arama bağlantısı oluştur
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz