WhatsApp bağlanamıyorum bağlanıyor da kalıyor ve açılmıyor. Karşılaştığınız bu bağlantı sorunlarının çözümü için yazımız işinizi görecektir. Whatsapp açılıp kapanıyorsa ve lütfen daha sonrasında tekrar deneyin hatası ile karşı karşıya bırakıyorsa bu durumda makalemiz sizler için yeterli olacaktır.

Ücretsiz mesajlaşma uygulaması whatsapp hesaplarında her geçen gün ayrı yenilikler gelmektedir. Yaşlısından gencine varana kadar tüm kesime hitap etmeyi başaran ve hızlı bir şekilde kitlesini çoğaltmayı başarmıştır. Son zamanlarda ise whatsapp hesaplarına giriş gerçekleştiren bir çok kullanıcı bağlantının kurulamadığını beyan etmektedir. Whatsapp hesabının açılıp kapandığını, bağlanıyorum da kaldığını iletmektedir. Bizler de bu yaşanan aksaklıkların nelerle alakalı olduğunun araştırmasını sağlamış bulunmaktayız. Eğer whatsapp hesabına bağlantı kuramıyorsanız ya da girince sizi dışarı atıyor hemen sinir yapmanız gerek bulunmaktadır. Tek yapılması gereken size sunmuş olduğumuz yazımızdaki işlemleri tek tek kontrol etmek ve uygulamak olacaktır.

WhatsApp bağlanamıyorum bağlanıyor da kalıyor

WhatsApp bağlanamıyorum bağlanıyor da kalıyor, whatsapp bağlanmıyor, whatsapp bağlanıyor da kalıyor, whatsapp açılıp kapanıyor, whatsapp dışarı atıyor, whatsapp lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası, whatsapp bağlanılamıyor ne yapmalıyım? Bu soruyu soran bir çok kişi bulunmaktadır. Biz de siz kıymetli okurlarımızı daha fazla bekletmeden hazırladığımız yazımızı huzurunuza sunacağız.

Whatsapp bağlanıyor da kalıyor

Play store ya da Apple store üzerinden indirmiş olduğunuz whatsapp uygulamasında giriş işlemi gerçekleştirmek istediğinizde bağlanıyor da kalıyorsa bu hususun neyle ilgili olduğunu ileteceğiz.

WhatsApp bağlanamıyorum bağlanıyor da kalıyor, whatsapp bağlanmıyor, whatsapp bağlanıyor da kalıyor, whatsapp açılıp kapanıyor, whatsapp dışarı atıyor, whatsapp lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası, whatsapp bağlanılamıyor

 • Öncelikle internet veri bağlantınızın yavaşlığından kaynaklı olacağından wi-fi alanından giriş işlemi sağlayalım.
 • Daha sonrasında kullanım gerçekleştirilen telefonu kapatıp tekrar açalım.
 • Yapılan işlem ayarı sonrasında whatsapp’ın en son sürümün yüklü olup olmadığından emin olalım. Buraya tıklayarak en son sürümün yüklemesini sağlayabilirsiniz.
 • Son sürümün yüklemesini gerçekleştirildikten sonra telefonunuz da Ayarlar>Ağ ve internet giriş gerçekleştirip buradan ”Uçak modu” yazan alanı kapatıp tekrardan açalım.

Whatsapp lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası

Belirtilen işlem ayarları sorasında sorun giderilmediyse problemin çözümü için aşağıdaki adımları uygulayalım;

WhatsApp bağlanamıyorum bağlanıyor da kalıyor, whatsapp bağlanmıyor, whatsapp bağlanıyor da kalıyor, whatsapp açılıp kapanıyor, whatsapp dışarı atıyor, whatsapp lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası, whatsapp bağlanılamıyor

 • Yine aynı şekilde telefonumuzun ”Ayarlar” alanına girerek ”Ağ ve internet” alanına giriyoruz. Burada var olan ”Veri kullanımı” kısmın da ”Hücresel veri” bağlantıyı aktif hale getirelim.
 • Sonrasında yine cep telefonumuzun ”Ayarlar>Uygulamalar ve bildirimler>Uygulama bilgisi>WhatsApp>Veri kullanımı>Arka olan verisi bölümüne giriş işlemi gerçekleştirip aktif konuma getirelim.
 • Yapılan bu müdahaleler sonrasında sorunumuz hala daha devam ediyorsa telefonumuzun ”Ayarlar’ kısmına tekrar giriş gerçekleştirip ”Ağ ve internet ” bölümüne girerek ”Ağ ve internet>Wi-fi” bölümüne giriş sağlayıp bu alanı kapatıp yeniden açmayı deneyelim.
 • Hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda farklı birinin wi-fi bağlantısı üzerinden giriş işlemi yapmayı deneyelim.
 • Telefonunuzun wi-fi bağlantısının uçuş modun da dahi olsa açık olup olmadığından haberdar olmanız gereklidir.
 • Bağlantı kurmuş olduğunuz modemi kapatıp tekrar açalım.
Whatsapp açılıp kapanıyor

Belirtilen işlem ayarları çözüme ulaşımını sağlamadıysa bu durumda bir kaç işlem geriye kalmıştır. Onları da aşağıdaki şekilde yapılandıralım.

 • Telefonunuz android işletim sisteminize bağlı ise son sürüme yükseltmeyi deneyelim.
 • Haricinde operatörünüze ile iletişim geçip cihazınızın APN ayarlarında sorun olup olmadığını kontrol ettirelim.
 • Eğer modem bağlantısı üzerinden yani wi-fi alanından erişim işlemi gerçekleştiriyorsa bu durumda Ağ yöneticisi ile görüşme gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

WhatsApp bağlanamıyorum bağlanıyor da kalıyor için yaşanan sorunlar için yukarıda belirtilen işlem ayarlarının sağlanması halinde sorununuz giderilecektir. Güzel ve aklınıza takılan sorularınızı yorum alanında bizimle paylaşabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz