Paylaş

WhatsApp engeli kaldıramıyorum geri alamıyorum bundan dolayı arkadaşınız ile aranız bozuldu ise sorun yapmaya gerek bulunmamaktadır. Whatsapp hesabı üzerinde engellenen listeyi ve buna bağlı olarak engelin kalkmaması, geri alınmamasıyla alakalı yaşanan sorun incelemeleri sonrasında çözüm bulacaktır.

Teknolojinin her geçen gün ilerlediği bu dönemde akıllı telefonlarda aldı başını gitti. Buna sebep olan nedenler elbette uygulamalardır. Facebook, twitter, instagram sonrasında whatsapp uygulamasında popüler olmuş durumdadır. Ücretsiz mesajlaşma uygulaması her kesime hitap etmektedir. Tüm telefonların gözde mesajlaşma uygulaması whatsapp uygulamasında kullanıcılar kendilerine mesaj atmak istemediği kişileri engelleyebilmektedir.

Bunu sevgilinize, arkadaşınıza ya da akrabanıza kişi ayrımı yapmadan sağlayabiliyorsunuz. Konuşmadığınız biri ya da sizi rahatsız eden birini anında engelleyerek o kişinin profilinize erişim sağlamasının önüne geçebiliyorsunuz. Son dönemlerde ise kullanıcılar engelledikleri kişinin tekrar engellini kaldırmak istediğinde bu engelin kalkmadığına ilişkin bilgi vermeye başladılar. Hal böyle olunca da biz de sorunun önüne geçilebilmesi için hangi yolların izleneceğini konu almış bulunuyoruz.

WhatsApp engeli kaldıramıyorum geri alamıyorum

WhatsApp engeli kaldıramıyorum geri alamıyorum, whatsapp engel kalkmıyor, engel kalkmıyor, whatsapp engeli kaldıramıyorum, whatsapp engel listesi, whatsapp engel geri alınmıyor, whatsapp engeli geri çekemiyorum tarzında benzeri tüm işlemlerin çözümüne göz atacağız. Engellin nereden kalkacağını, engel listesine hangi adımlar sonrasında ulaşacağınızı adım adım sizlerin huzuruna sunacağız.

Whatsapp engeli geri çekemiyorum

Whatsapp hesabında tanımadığımız bir numaranın bize mesaj attığını gördüğümüz andan itibaren anında o numaranın engelini sağlıyoruz. Bu işlemi bize mesaj atan kullanıcının sağ üst tarafında yer alan (…) noktalı bölüme tıkladıktan sonra gelen seçeneklerde ”Engelle” dememizle birlikte yapabiliyoruz.

WhatsApp engeli kaldıramıyorum geri alamıyorum, whatsapp engel kalkmıyor, engel kalkmıyor, whatsapp engeli kaldıramıyorum, whatsapp engel listesi, whatsapp engel geri alınmıyor, whatsapp engeli geri çekemiyorum

Fakat günlük yaşantımızda konuştuğumuz çeşitli nedenlerden ötürü küstüğümüz kişilerin engelledikten sonra barışma durumunda o engelin kalkması gerekiyor. Engelin geri çekilebilmesi için ise uygulamanın içerisine giriş sağlanmasını yapmalısınız.

Whatsapp engel listesi

Uygulamanız içerisindeki engellenen kullanıcılar listesinin görebilmeniz için ise nereye girmeniz gerektiğini sizlere sunacağız.

  • İlk önce whatsapp uygulamasına giriş sağlıyoruz.
  • Daha sonrasında ”Ayarlar” alanına giriyoruz.
  • Beraberinde ”Hesap” diyoruz.
  • Sonrasında ”Gizlilik” ve son olarak ”Engellenmiş kişiler” alanına tıklıyoruz.
  • Burada engeli kaldırmak istediğiniz kişinin engelini kaldırabilirsiniz.

Yalnız bu alanda engellemiş olduğunuz bir kişinin ismini göremiyorsanız bu durumda internet veri bağlantısını kontrol ediniz. Bağlantı kontrolleri sonrasında sorun giderilmez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin sorun giderilecektir.

WhatsApp engeli kaldıramıyorum geri alamıyorum sorunu da böylelikle giderilmiş olacaktır. Bu aşama da akıldaki soru işaretlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here