WhatsApp ses kaydı dinlerken ekran kararıyor ve bundan dolayı karşı tarafın göndermiş olduğu ses kaydı cızırtılı yada bozuk gelmektedir. Yaşanan bu ekran kararmasının önüne geçilebilmesi ve siyah ekranın neyle alakalı olduğunu bulabilmek için haberimiz yeterli olacaktır.

İkili diyalog haline giriş sağlamış olduğumuz ve mesajlaşma anlamında vazgeçilemez uygulamalardan biri haline gelmiş olan whatsapp uygulamasını kullanmayan kalmamıştır. Herkesin cep telefonlarında kullanım olmasa dahi bir gün ihtiyaç olabilir düşüncesiyle yüklenmesi gerçekleştirilen bu uygulamanın içerisinde birbirlerinize ses kaydı, video ya da resim gönderiminde bulunabiliyorsunuz. Son dönemlerde yaşanan olaylardan biri olan ekran kararması sorununda artış olduğu gözlemlenmektedir. Bu sorunun artışıyla birlikte stres yaşayan siz değerli okurlarımız için konunun inine girmiş bulunuyoruz. Ses kaydı dinlerken ekranın artık kararmaması için hangi adımların izlenmesi gerekeceğini kapsamlıca yazımıza aktarmış bulunuyoruz. Sizden istediğimiz ise adımları tek tek harfiyen uygulamaya geçirmek olacaktır.

WhatsApp ses kaydı dinlerken ekran kararıyor

WhatsApp ses kaydı dinlerken ekran kararıyor, whatsapp ekran kararıyor, whatsapp siyah ekran, whatsapp ses kaydı cızırtılı, whatsapp ses kaydı dinlerken siyah ekran geliyor, whatsapp ses azalıyor ve bunun beraberinde oluşan ekranın kararmasına bire bir çözümün sunulacağı yazımız da problemler giderilecektir. Bizler bu işlemleri tamamen sizin bağlantınız da oluşan sıkıntının giderilmesine uğraş vermekteyiz. Böylelikle siz mutlu olunca da bizler de mutluluk duymaktayız.

Whatsapp ekran kararıyor

Bir arkadaşımızın bize göndermiş olduğu ses kaydının dinlenildiği esnada ekranın bir anda siyahlaşmasına ilk etapta bir anlam veremediğinizi anlayışla karşılıyoruz. Fakat bu sorun için üzülmenize ya da moral bozmanıza gerek bulunmamaktadır. Şimdi gelin isterseniz sorunun temelinde yer alan ve çözüm noktasında hangi işlemlerin yürütüleceği işlemleri sağlayalım.

WhatsApp ses kaydı dinlerken ekran kararıyor, whatsapp ekran kararıyor, whatsapp siyah ekran, whatsapp ses kaydı cızırtılı, whatsapp ses kaydı dinlerken siyah ekran geliyor, whatsapp ses azalıyor

Öncelikle whatsapp hesabı üzerinden sizlere gönderilmiş olan bir ses kaydının sesi size gelmiyorsa ya da buna bağlı olacak şekilde ekranın kararmasına ilişkin bir sorun ile karşı karşıya kaldığımız ilk olarak;

 • Elimizin bir kısmının yakınlık sensörünü açık bırakmayla alakadar olduğunu bilmenizi isterim. Böyle bir durumda cihazı farklı bir şekilde tutmanız daha sağlıklı olacaktır.
 • Haricinde ilgili ses kaydını dinleyebilmeniz için telefonu kulağınıza götürdüğünüz andan itibaren o alan kararma yapacaktır.
 • Uzaktan sesini açarak izlemeyi deneyelim.
 • Yapılan tüm müdahaleler sonrasında sorununuz hala daha devam ediyorsa bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek en son sürümünü indirelim.
 • Beraberinde telefonu kapatıp açtıktan sonra da sorun giderilmiş olacaktır.

Bütün bu çabalar sonrasında sorun neticelendirilmiş olacaktır. WhatsApp ses kaydı dinlerken ekran kararıyor problemiyle alakalı aklınıza takılan soruları yorum kısmından bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

4 YORUMLAR

 1. TAM ÇÔZÜM DEİL AMA İDARE EDER Bİ ÇÖZÜM BULDUM
  ÇÖZÜM:DİNLEYECEĞİNİZ SES KAYDINI BAŞKA BİRSİNE ATIN SONRA ONUN PROFİLİNDEN MEDYA YA GİRİN VE ORDAN DİNLEYİN

 2. arkadaslar ben tlf sifir aldim..haliyle ilk whatsapi yukledim..arkadasima sesi attimm tlf aldimi soylemek icin.oda saolsin hayirli olsun diye sew atti..bende sesi acinca birden ekran karardi.. bi iki kere boyle ses atma olayi basima gelince tlf bozuk sandim.. face whatsap vb. uygulamarda ses acinca ekran karariyordu ses bitmeden ekran duzelmiyordu.. moralim yerin dibine girdi. nasil duzeltimi anlatacam
  ayarlarda ekran kilit cep modu kapatin ilk once
  sonra hani uygulamalarda ekran karariyorsa onlari kaldirin
  tekrar yuklem yapin.. uygualamari acmadan ..direk tlf kapatip acin.. uygulamalari giris yapin duzelmis olacak
  benim tlf duzeldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz