Whatsapp arka planı değiştiremiyorum olmuyor yani sohbet duvar kağıdının değiştirmek istediğinizde karşılaşmış olduğunuz hataları yazımızla gidereceğiz.

Mesajlaşma uygulaması denince ilk aklımıza gelen uygulamalardan biri olan Whatsapp hesabının tercih edilmesindeki sebep içeriğidir. Kullanıcılarına sunmuş olduğu özellikler ile kendinden vazgeçilmez hal aldıran uygulama da ne ararsanız bulunmaktadır. Şimdi bunların yanına ek olarak konuştuğumuz kişi ile ekranın normal standart resmini değişimi de sağlayabiliyorsunuz. Zaten bunu bilen kullanıcıların hepsi gerçekleştirmektedir. Fakat whatsapp hesabına yeni üye olduysanız ya da bu özelliğin nasıl yapılandıracağını bilmiyorsanız işlem ayarlarını sizlerle paylaşacağız. Böylelikle sohbet duvar kağıdını yani arka plan resmi sizlerin belirlemiş olduğu resim halini alacaktır. Peki bu arka plan resmini nasıl değiştireceğiz? İşte sorununuz cevabı ve detayları ise aşağıda yer almaktadır. Hadi gelin birlikte biz göz gezdirelim.

Whatsapp arka planı değiştiremiyorum olmuyor

Whatsapp arka planı değiştiremiyorum olmuyor, arka planı değiştiremiyorum, arka plan değişmiyor, whatsapp arka plan değişmiyor, whatsapp duvar kağıdı değişmiyor, whatsapp duvar kağıdını değiştiremiyorum, whatsapp sohbet duvarını değiştiremiyorum yönünde gelen sorunların çözüme kavuşması için yaptığımız araştırmaları sizlerin huzuruna sunmaktayız.

Whatsapp arka plan değişmiyor

İlk olarak whatsapp’ta arka plan değişmiyorsa bu durumda saat ve tarih ayarı ya da buna bağlı olacak şekilde internetinizdeki yavaşlıktan dolayı değişmeme ihtimali olabilir. Fakat nereden ve nasıl değiştireceğinizi bilmek en önemli etkenlerden biridir. Biz de bu konuya değineceğimiz için ayarları tam sağladıktan sonra sorunsuz bir şekilde arka plan değişecektir.

Whatsapp arka planı değiştiremiyorum olmuyor, arka planı değiştiremiyorum, arka plan değişmiyor, whatsapp arka plan değişmiyor, whatsapp duvar kağıdı değişmiyor, whatsapp duvar kağıdını değiştiremiyorum, whatsapp sohbet duvarını değiştiremiyorum

  • Whatsapp hesabınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında ”Ayarlar” alanına giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Yapılan işlem sonrasında ”Sohbet ve aramalar” kısmına girelim.
  • Sohbet duvar kağıdı altında bir seçenek sunacaktır. Buraya tıklıyoruz.
  • Son olarak galeri de yer alan duvar kağıdı resmi getirip bir tanesini buraya koyabilirsiniz. Yapılan işlemler sonrasında duvar kağıdınız sorunsuz bir şekilde arka plana eklenmiş olacaktır.

Whatsapp arka planı değiştiremiyorum olmuyor ise yukarıda sizlere bahsetmiş olduğumuz işlemler fazlasıyla işinizi görecektir. Bu bağlamda karşılaştığınız soruları yorum kısmından bizlere iletmeniz yeterli olmamaktadır. Sorularınıza anında geri dönüşler yapılacaktır. İyi gezintiler dilerim.

Önceki İçerikWhatsapp google drive yedeği geri yükleyemiyorum
Sonraki İçerikWhatsapp geçici olarak engellendiniz mesajı geliyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

15 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz