Whatsapp google drive yedeği geri yükleyemiyorum ya da yüklenmiyor gibi gelen taleplerin çözümünü sunacağız. Whatsapp geri yükleme sorunu için haberimizi incelemeniz yerlidir.

Whatsapp uygulaması üzerinde yapmış olduğumuz mesajlaşma bizim için her zaman önem arz etmektedir. Zaten buna da whatsapp önem verdiği için android kullanıcıları için her gece 02:00’de otomatik olarak bu sohbetin yedeğini almaktadır. iPhone kullanıcıları için ise google drive üzerinden yedekleme anında alındığından dolayı bu soruna ne kadar önem verildiği görünmektedir. Fakat bazen google drive üzerinden alınan yedekleme işlemleri sonrasında geri yükleme esnasında sorunların olduğu dile getirilmektedir. Yani geri yükleme olmuyor ya da yüklenmiyor şeklinde yaşanan problemin çözümü için izleyeceğiniz yolu sizlere sunacağız. Böylelikle google drive hesabı üzerinden yapmış olduğunuz yedeklemenin de geri yükleme işlemleri başarılı bir şekilde sonuçlanmış olacaktır. Şimdi gelin birlikte göz atalım geri yükleme ya da aktarma işlemlerin nasıl yapılacağını.

Whatsapp google drive yedeği geri yükleyemiyorum

Whatsapp google drive yedeği geri yükleyemiyorum, google drive yedeği geri yükleme, google drive yedeği yüklenmiyor, whatsapp geri yükleme sorunu, google drive whatsapp yedeği yükleme, google drive whatsapp yedeği nerede şeklinde bir çok kullanıcı akıllarına takılan bu soruları haliyle sormaktadır. Ve yaşanan sorunun giderilebilmesi, buna bağlı olacak şekilde yüklemenin nasıl geri getirileceğini de bilmek istemektedirler. Biz de hazırladığımız bu yazımızla birlikte akla soru işareti getiren tüm bu soruların yanıtını sizlere sunacağız.

Whatsapp geri yükleme sorunu

Whatsapp hesabı üzerinde yapmış olduğunu sohbet ve verilerin yedeklemelerinin geri yüklenebilmesi için hangi yolların izleyeceğinizi bu yazımızda kapsamlıca ele alacağız.

Whatsapp google drive yedeği geri yükleyemiyorum, google drive yedeği geri yükleme, google drive yedeği yüklenmiyor, whatsapp geri yükleme sorunu, google drive whatsapp yedeği yükleme, google drive whatsapp yedeği nerede

Google drive üzerinden sağlamış olduğunuz yedeklemenin doğru olduğundan emin olmanız gereklidir. Haricinde buraya vermiş olduğunu google hesabınızın da doğruluğundan emin olmanız gerekiyor. Bu işlem ardından Whatsapp uygulamasını telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.

Yükleme tamamladıktan sonra whatsapp hesabına telefon numaranızın girişini gerçekleştirip numaranızın doğrulatın. Beraberinde karşınıza ”Geri yükle” adı altında bir bir bilgi gelecektir. Geri yükle ikonuna tıkladıktan sonra yükleme işlemi tamamlanacaktır.

İşlemlerin bitişiyle birlikte ekran da gördüğünüz ”İleri” bölümüne tıklamanız durumunda verileriniz geri yüklenmiş olacaktır. Whatsapp google drive yedeği geri yükleyemiyorum yaşanan sorun ise böylelikle çözüme kavuşmuş olacaktır.

Whatsapp google drive yedeği geri yükleyemiyorum, google drive yedeği geri yükleme, google drive yedeği yüklenmiyor, whatsapp geri yükleme sorunu, google drive whatsapp yedeği yükleme, google drive whatsapp yedeği nerede

2 YORUMLAR

  1. Harika gerçekten müthiş bir yazı bunların hiç birini bilmiyordum. Her şeyin cevabını aldım. Harikasınız iyi varsınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz