Whatsapp geçici olarak engellendiniz mesajı geliyor ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız haberimizi incelemelisiniz.  Whatsapp beni engelledi mi?

Facebook, instagram ve twitter hesaplarında olduğu gibi whatsapp hesabında da engel ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Rahatsızlık verici bir şekilde kullanım gerçekleştirilen whatsapp hesaplarında ”Geçici olarak engellendiniz” uyarısı da sıklık göstermektedir. Yaşanan bu sorunların ortadan kaldırılabilmesi ve çözüm sağlanabilmesi için nelerin yapılması gerektiğini kapsamlıca ele alacağız. Bu yapılan ayarlar sonrasında whatsapp hesabında dikkat etmeniz gerekenleri de bu sayede öğrenmiş olacaksınız. Öncelikle geçici olarak engellendiniz yazısının sizlere gelmesindeki sebebin ne olduğunu konu alacağız. Sonrasında ise engellemenin hangi süre aralığında kalkacağını belirteceğiz. Hazır olduğunuzu görür gibiyim. Hadi o zamansa başlayalım.

Whatsapp geçici olarak engellendiniz mesajı geliyor

Whatsapp geçici olarak engellendiniz mesajı geliyor, geçici olarak engellendiniz, whatsapp beni engelledimi, whatsapp sizi engelledi, whatsapp engel mesajı geliyor, whatsapp engel mesajı için hangi yolları izleneceğini sizlere sunacağız. Bunun haricinde buna sebep veren nedenler nelerdir. Niçin böyle bir mesaj alıyorsunuz bunları tek tek kaleme alacağız.

Whatsapp beni engelledi mi?

Whatsapp hesabında gezinti sağladığınız sırada karşınıza ”Geçiçi olarak engellendiniz” uyarısı geldiğinde hemen paniğe kapılabiliyorsunuz. Acaba whatsapp beni engelledi mi? Tekrar mesaj gönderemeyecek miyim? tarzında sorunların tamamına bizler buradan yanıt bulacağız.

Whatsapp geçici olarak engellendiniz mesajı geliyor, geçici olarak engellendiniz, whatsapp beni engelledimi, whatsapp sizi engelledi, whatsapp engel mesajı geliyor, whatsapp engel mesajı

Whatsapp hesabında geri sayım adı altında bir uyarı bilgilendirmesi gelmektedir. Bu uyarı bilgilendirmesi dolduktan sonra işlemler tamamlanmış oluyor.

Peki böyle bir duruma sebebiyet veren olay nedir? Bu soruyu olduğundan fazla merak ettiğinizi biliyorum.

  • Öncelikle eğer tanımadığınız kişilere olduğundan fazla mesaj gönderirseniz bu durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.
  • Haricinde sizi sürekli kişiler engellerse bu durum meydana gelebilir.
  • Tanımadığınız numara sürekli mesaj atıp grup kurarsanız. Böyle bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.
  • Son olarak herkese aynı mesajı sürekli gönderirseniz bu durum karşınıza gelmektedir.

Haliyle bu durum düzeldiğinde yukarıda bahsedilen işlemlere önem vermeniz gerekiyor. Yoksa yine engelleme gelecektir. Her defasında bu engellerle karşılaşmamanız için buna dikkat etmeniz gereklidir. Whatsapp geçici olarak engellendiniz mesajı geliyor için yapılması gerekenleri sizlerle paylaşmış bulunuyoruz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz