Merhaba arkadaşlar yayına vereceğimiz bu yazımızda Whatsap medya yükleme kalitesi nerede ve bende yok diyenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Her uygulamanın kendine has özellikleri mevcuttur. Nitekim Whatsapp uygulaması içinde bu durum geçerlidir. Dünya genelinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Whatsapp sürekli kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. Whatsap medya yükleme kalitesi nerede ve bende yok sorunu için izlenecek çözüm yollarından bahsedeceğiz.

Vereceğimiz bilgiler doğrultusunda siz de artık duruma paylaştığınız görsellerin daha net bir şekilde rehberinizdeki arkadaşlarınıza ulaşmasını sağlayabileceksiniz. Sizden istediğimiz ise verilen bilgilerin doğru olacak şekilde işleme koymanız olacaktır.

Whatsap medya yükleme kalitesi nerede ve bende yok

Whatsap medya yükleme kalitesi nerede

Whatsap medya yükleme kalitesi nerede diye merak edenlerin çoğuna bu ayarın nerede olduğundan bahsedeceğiz. Bulamayan kullanıcılarımız için ya da hesaplarında böyle bir özelliğin hiç olmadığını söyleyenler içinde ayrıca konuyu ele alacağımızın bilgisini vermekte fayda bulunmaktadır.

İlk olarak özelliğin nerede olduğunu bilmiyorsanız Whatsapp uygulamasının içerisine girişinizi gerçekleştiriniz. Oradan da gelen sayfanın alt kısmındaki ‘’Ayarlar’’ bölümüne dokununuz. Açılan ekran içerisinde ‘’Saklama alanı ve veriler ‘’ seçeneğinin olduğu bir yer göreceksiniz. Onun üzerine dokunup işlemlerinize devam ediyorsunuz.

Tüm bu işlemler doğrultusunda açılan ekranın en alt kısmında ‘’Medya yükleme kalitesi’’ adı altındaki seçeneğinin sizin hesabınızda olduğunu görmeniz gerekmektedir. Şayet bu alanda verdiğimiz bilgilere dair bir bilgi çıkmıyorsa diğer aşamaları gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

Whatsap medya yükleme kalitesi bende yok diyerek üzülmenize ya da surat asmanıza gerek bulunmamaktadır. Gelişen teknoloji ile beraber uygulama içerisindeki verilerinizi artık kontrol altında tutabilmeniz oldukça mümkündür. Bunun için sadece kısa bir araştırma sağlamanız yeterli olmaktadır.

Karşılaştığınız problem ile ilgili ilk önce özelliğin hesaba dahil edilmemesinin en büyük nedenlerinden birisi uygulamanızın güncel olmadığıyla alakalıdır. Uygulamanın güncellenebilmesi için kaldırıp yeniden yükleme yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Yükleme sonrasında da problem devam ediyor ve özelliğin hala daha gelmediğini görüyorsanız böyle bir durumda da yetkililerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

İletişim için sorun bildir alanını kullanmanızı önermekteyiz. Whatsapp için bire bir görüşebileceğiniz bir alan ne yazık ki bulunmamaktadır. Umarım verdiğimiz bilgiler işinizi fazlasıyla görmüştür. Takıldığınız yerleri bize yorum alanından dile getirebilirsiniz.

Whatsap medya yükleme kalitesi bende yok
Whatsap medya yükleme kalitesi nerede ve bende yok
Önceki İçerikWhatsapp durum fotoğrafları bulanık ve net değil
Sonraki İçerikinstagram keşfet içeriklerini kontrol etme ve düzenleme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz