Paylaş

Vodafone numara değiştirme değişmiyor. Vodafone numara değiştirme ücreti ne kadar olduğunu ve nereden değiştirildiğini yazımızda paylaşacağız.

Telefonlarımıza takmış olduğumuz hatların GSM operatörleri farklı farklıdır. Turkcell, Vodafone, Avea ve buna bağlı bir çok hatlardan yararlanabilirsiniz. Günlük hayatta istemediğimiz kişilerle sohbeti kestiğimiz de onun numarasının da engellemesini telefondan sağlamaktayız. Yalnız bazen rahatsızlık derecesinin üzerinde yaşanan bir durum olunca kullanıcılar telefon hatlarını kırmaktadırlar. Kullandığınız hat Vodafone ise hattınızı kırmak yerine numara değişikliğine gitmeniz sizin için daha sağlıklıdır. Böylelikle karşı taraf hem sizi aradığında ulaşamayacak hem de siz masrafı aza indirerek yaşanan olaydan kurtulmuş olacaksınız. Vodafone Faturalı hat kullanıcıları için numaralarını nasıl değiştireceğine ilişkin ayarların incelemesini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Vodafone numara değişiklik ücreti ne kadar? Faturasız hatlar için böyle bir işlem mümkün mü tüm bu bilgilerin cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Vodafone numara değiştirme değişmiyor

Vodafone numara değişikliği, vodafone numara değiştirme, vodafone numara değişmiyor, vodafone numara nasıl değişir, vodafone numara değiştirme ücreti, vodafone numara değiştirme fiyatı, vodafone numara nereden değişiyor. Numaranızı bazı nedenlerden dolayı değiştirmek isterseniz bunu hangi yöntemlerle sağlanacağına dair tüm detayları bizler sizinle paylaşıyor olacağız.

Vodafone numara nereden değişir

Öncelikle vodafone hat kullanan faturalı kullanıcılar bu işlemden yararlanabilmektedir. Faturasız kullanıcılar için böyle bir işlem ne yazık ki yapılamamaktadır. Numara değişiklik ücreti ise 18,9 TL olarak belirlenmiştir.

Vodafone numara değiştirme değişmiyor, vodafone numara nasıl değiştirilir, vodafone numara değiştirme ücreti, vodafone numara nereden değişir, vodafone numara değiştirme fiyatı, vodafone numaram değişmiyor

Vodafone Faturalı hat kullanıyorsanız ve numara değiştirmeye karar verdiyseniz bu işlem için vodafone müşteri hizmetlerini arayıp değişiklik işlemlerini sağlayabilirsiniz. Ya da isterseniz vodafone bayisine giderek numaranın değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Numara değiştirme sırasında aklınız da bulunan bir numara varsa o numaranın başkasına tahsil edilmiş olup olmadığını müşteri hizmetlerine sorarak geçiş sağlayabilirsiniz. Onun dışında numarada 3 ila 4 rakamı bir tutarak diğer kalan numaraları değişikliğini de sağlayabilirsiniz.

Faturasız hatlara özel numara değiştirmenin aktif olmadığını belirtebiliriz. Yeni bir hat almaktansa numara değiştirmenin sizin için maliyeti daha az olacaktır. Vodafone numara değiştirme değişmiyor işlemleri sırasında sormak istediğiniz bir yer varsa bize yorumda belirtebilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here