Twitter telefon numarası silme nerede. Twitter üzerinde giriş yaptığınız numaranın silinmesine yönelik ayarların nereden yapıldığına dair bilgileri birlikte inceleyeceğiz.

Twitter üzerinde girmiş olduğunuz numaranın hesaptan kalkmasını istiyorsanız doğu adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Twitter hesabınızda numara silme işlemleri oldukça basittir. Fakat numarayı sildikten sonra yaşanan sıkıntılardan ötürü çoğu kullanıcı mağduriyet yaşamaktadır. Dolayısıyla numara silmenin dışında nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine dair tüm detayları da yazı içerisinde sunumunu gerçekleştiriyor olacağız. Twitter hesabınızı bir telefon numarası olmadan kullanmanıza müsaade etmemektedir. Bunu yaşayan kullanıcılar eminim ki gerekli olan tüm yolları izlemişlerdir. Hesaptan numara silinme işlemleriyle birlikte kuralları aştınız ya da uyarı bilgilendirmesi verilmeden direk olarak hesap kapamaya gitmektedir. Zorunlu tutulan numara bilgilendirmesinde kendi numaranız yerine farklı birinin numarasını girebilirsiniz. Ancak bir şekilde bu alana numaranın girilmesi gerekecektir. Nedeni ise hesapta meydana gelen hatalarda kod gönderimi yaparak sıkıntının önüne geçebiliyorsunuz.

Twitter telefon numarası silme nerede

Twitter numara nasıl silinir, twitter telefon numarası silme nasıl yapılır, twitter telefon numarası silinmiyor, twitter telefon numarası silme nerede, twitter numaramı silmek istiyorum, twitter numara silmeyi göremiyorum. Mevcutta kullanım gerçekleştirilen twitter hesabınızdaki numaranın silinmesini istiyor ancak bu işlemi başaramıyorsanız gereken bilgileri aktaracağız. Twitter bazı alanlarında değişikliğe gitmesinden dolayı mevcutta bulunan ayarlarla alakalı yerlerde değişiklik olmuştur. Değişiklikten dolayı çoğu kullanıcı nereye giriş yapacağını bilememektedir.

Twitter numara nasıl silinir

Twitter hesabınıza girilen telefon numarasının silinmesine yönelik ayarlarımız için öncelikle hesaba girişimizi yapıyoruz. Hesaba giriş sonrasında sol menü ekranındaki Daha fazla kısmına girerek oradan da Ayarlar ve Gizlilik bölümüne geliyoruz.

Twitter telefon numarası silme nerede, twitter numara silme, twitter numaramı nasıl silebilirim, twitter numara silinmiyor, twitter telefon numarası nasıl silinir, twitter numara silmeyi bulma
  • Hesap yazan kısma tıklamamızla birlikte karşısında bulunan Telefon simgesine giriş yapıyoruz.
  • Telefonu bu alandan değiştirebilir ya da alt kısımda bulunan Telefon numarasını sil sekmesine tıklayabilirsiniz.
  • Sil seçeneğine tıklandığında numara kaldırılacaktır. Yalnız ilerleyen günlerde hatalarla karşılaşmanız yüksek ve muhtemeldir. Hata almak istemiyorsanız bu alana bir numara girilmesinin gerekli olduğu bilmeniz gerekiyor.
  • Mevcutta bulunan ancak kullanmadığınız bir numara varsa ilgili ekrana numaranızı girip değiştirmeniz yeterliliğini koruyacaktır.

Numara silme ayarlarını belirtilen şekilde bitirebilirsiniz. Önerilerimizi dikkate almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Tüm bu aşamalarda sormak istediğiniz bir yer olursa bize bunu yorumdan belirtebilirsiniz.

Twitter telefon numarası silme nerede, twitter numara silme, twitter numaramı nasıl silebilirim, twitter numara silinmiyor, twitter telefon numarası nasıl silinir, twitter numara silmeyi bulma
Twitter telefon numarası silme nerede, twitter numara silme, twitter numaramı nasıl silebilirim, twitter numara silinmiyor, twitter telefon numarası nasıl silinir, twitter numara silmeyi bulma
Önceki İçerikWindows 10 pano nerede bulamıyorum
Sonraki İçerikTwitter telefon numarası ekleme zorunlu mu
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz