Paylaş

Twitter telefon numarası ekleme zorunlu mu. Twitter uygulaması içerisinde telefon numarasını silmenizin ardından geçerli kuralları aştınız sorunun çözümünü inceleyeceğiz.

Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarına üye olurken bizden mail ya da telefon numarası eklememizi istemektedir. Girdiğimiz bilgilere gelen onay kodu ya da doğrulama koduyla beraber giriş işlemlerimizi yapabiliyoruz. Gerekli olan bilgilerin girilmesi sonrasında da hesap üzerinde değişiklik yapmak istediğimizde ya da girmeye çalıştığımızda direk olarak girilen bilgilere kod gönderimi yapılmaktadır. Gelen kod bilgisini istenilen ekrana girişimizi yaptıktan sonra hesaplarımıza kolay şekilde erişim yapabiliyoruz. Twitter kullanıcıları ise hesaplarının mail adresi üzerinden açılması sonucunda telefon numarasını girmeme sorunlar yaşadıklarını dile getirmektedir. Mevcut numaralarını girmeden kullanımlara devam edilmediğini ve hesapların anında kapatıldığı dile getirmektedir. Numarası kayıtlı olan kişiler hesaplarına girdikleri numarayı sildiklerinde ise kuralları aştınız diye uyarı alarak numara girmeyi zorunlu hale getirdiğini dile getirdiğini söylemektedirler. Yaşanan bu sıkıntının önüne nasıl geçileceğini beraber kontrol edeceğiz.

Twitter telefon numarası ekleme zorunlu mu

Twitter numaram olmadan kullanılmıyor, twitter kuralları aştınız uyarısı, twitter kuralları aştınız hatası nasıl giderilir, twitter numara zorunluluğu nasıl kaldırılır, twitter numara zorunlu mu, twitter telefon numarası girmek zorunda mıyım? Eminim numaranızın sosyal medya hesaplarında yer alamaması için elinizden geldiğince dikkat ediyorsunuzdur. Sizlere yardımcı olabilmek amacıyla ilgili tüm araştırmalarımızı yapmış bulunuyoruz. Gereken ayarlarla beraber işlemler çözüme kavuşacaktır.

Twitter numara olmadan kullanılmıyor mu

Twitter uygulaması üzerinde numarayı silmeniz halinde sınırı aştınız uyarısı ya da hesabın kapanma durumuyla karşılaşabilirsiniz. Oluşan bu temeldeki sıkıntının çözümü için sahte numara girmek isteyenlerde bulunmaktadır. Aslında böyle bir yola girmenize gerek bulunmuyor.

Twitter telefon numarası ekleme zorunlu mu, twitter kuralları aştınız, twitter kuralları aştınız hatası, twitter numarası kullanılır mı, twitter numara olmadan kullanılmıyor mu, twitter numara zorunlu mu
  • Sosyal medya hesaplarında numaranızın görünmesini istemiyorsanız bunları gizlilik ayarları alanından yapabilirsiniz.
  • Twitter hesabınızda da numaranızın kimseler tarafından ulaşılamaması için ayar yapabilirsiniz.
  • Öncelikle hesabınıza erişim yapıyoruz. Ve ondan sonra Ayarlar ve Gizlilik bölümüne giriyoruz.
  • Hesap alanına geldiğimizde Telefon yazan bölüme girmeniz halinde gizlilik seçeneklerinin geldiğini görebilirsiniz.
  • Gelen ekranda telefon numarası ve mail adreslerinin başkaları tarafından bulunmasına izin ver seçeneklerindeki tikleri kaldırmanız halinde kimse bulamaz.
  • Haliyle numara kaldırmanıza gerek kalmadan kullanımlar sağlanacaktır.
Twitter telefon numarası ekleme zorunlu mu, twitter kuralları aştınız, twitter kuralları aştınız hatası, twitter numarası kullanılır mı, twitter numara olmadan kullanılmıyor mu, twitter numara zorunlu mu

Ancak yine de numara kaldırmak ve numarasız kullanmak istiyorsanız eğer twitter kullanımın numara eklemesi olmadan yapılamadığını bildirmekte yarar bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here