Paylaş

Twitter hesabını devre dışı bırakma nerede. Twitter uygulamasından sıkıldığınızda hesabınızı tamamen devre dışı bırakmak istiyorsanız detaylar yazımızda.

Üye olduğumuz sosyal medya ağlarında fazla zaman geçirdiğimizden dolayı hesapları silip ya da dondurmaya gidebiliyoruz. Aynı işlemler twitter uygulaması içinde geçerlidir. Ülkenizdeki ve dünyada olan olayları anında öğrenebildiğiniz uygulamalardan birisi olan twitter hesabınızı devre dışı bırakmak sizin elinizdedir. Twitter uygulamasını milyonlarca kişi kullanırken bazı kullanıcıların da henüz hiç hesap açmadığını söyleyebiliriz. Uygulamaya gelen güncellemelerle birlikte twitter daha kolay hale getirilmiştir. İstediğiniz ayarlara anında ulaşabiliyorsunuz. Bu da kullanımları kolaylaştırırken kullanıcı kitlesini de her geçen gün artış olmasına olanak sağlamaktadır. Twitter kullanımını yapmak isteyip indirdiğinizde ardından kullanmak istemediğinizde devre dışı bırakmakta yine sizlerin elinizdedir. Yapılan işlemler sonrasında hesabınızın kullanıcı adı bilgilerinin hiçbir şekilde gözükmeyeceğini de bilmenizi isteriz.

Twitter hesabını devre dışı bırakma nerede

Twitter devre dışı bırakma, twitter iptal etme, twitter devreden çıkarma, twitter devre dışı nasıl bırakabilirim, twitter devre dışı bırakma alanını bulamıyorum, twitter devre dışı bırakırsam ne olur, twitter devre dışı bırakma ayarını göremiyorum. Gezintilerinden sıkıldınız ya da kullanımını anlamadığınız da indirilen bir uygulamayı telefonumuzdan anında kaldırmaktayız. Tabi bunu yapmadan önce de ya sileriz ya da dondurduktan sonra kaldırılmasını sağlarız.

Twitter nasıl devre dışı bırakılır

Twitter hesabınızın devre dışı bırakılabilmesi için öncelikle uygulamamızın içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından sağ tarafımızda bulunan sekmeler içerisinde Daha fazla ikonuna tıklayıp gelen seçeneklerden ‘’Ayarlar ve gizlilik’’ bölmesine giriş gerçekleştiriyoruz.

Twitter hesabını devre dışı bırakma nerede, twitter iptal etme, twitter devre dışı bırakma, twitter devre dışı bırakırsam ne olur, twitter ne zaman kapanır, twitter devreden çıkarma
  • Açılan ekranda Hesap bölümüne tıklayıp ardından sağ tarafta bulunan seçeneklerin en altında hesabını devre dışı bırakma seçeneği göreceksiniz.
  • Oraya girerek devre dışı bırak demeniz yeterlidir.
  • Hesabı devre dışı bıraktıktan sonra 30 gün boyunca girmemeniz halinde hesap tamamen kapanmış olacaktır.
  • 30 gün içinde etkinleştirmek isterseniz hesabınızın kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girmeniz yeterlidir.
  • Bu süre zarfında giriş olmaması halinde hesapta bulunan bilgilerle beraber kullanıcı bilgilerinizin de gözükmeyeceğini bilmeniz gerekiyor.
Twitter hesabını devre dışı bırakma nerede, twitter iptal etme, twitter devre dışı bırakma, twitter devre dışı bırakırsam ne olur, twitter ne zaman kapanır, twitter devreden çıkarma

Kullanılan twitter hesabınızı devre dışı bırakma işlemlerinizi yapılan işlemlerle birlikte bitirmiş bulunmaktayız. Bu aşamada merak ettiğiniz farklı konular olursa bize bunu yorumdan belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here