instagram hikaye paylaşımlarına ifade bırakamıyorum ya da gönderim işlemlerini gönderim işlemi sağlayamıyorsanız ilgili kontrollerimizi gerçekleştirdik.

Hikaye özelliğinin aktif olarak kullanıldığı uygulamalardan biri olan instagram’da bu özelliğe her geçen gün farklı yenilikler gelmektedir. Gelen yeniliklerden haberdar olmayan bir çok kullanıcı kitlesinin olduğu söylemekte de fayda bulunmaktadır. Çünkü neredeyse her gün gelen bu yeniliklere ayak uyduramayan kitle sayısı oldukça fazladır. Şimdi bu haberimiz de ise son gelen yeniliklerden birisi olan paylaşımlara ifade ekleme işlemi oldu. Canlı yayınlarda bırakılan ifadeler gibi artık arkadaşlarınızın yapılan hikaye paylaşımlara da ifade ekleyebiliyorsunuz. Bunun nasıl yapılacağını nereden işlem gerçekleştireceğinizi haberimizde yer vereceğiz. Paylaşımlara ifade bırakma işlemini sağlayan ancak bunu yapımında sıkıntı yaşayan kullanıcıları da konu alacağız. Sizin bırakacağınız emojileri karşı taraf görecektir. Yani hikayeye bırakılan ifadenizi hikayeyi paylaşan kişi hikayesine giriş sağladığında görebilecektir. Ayarlarımızın nasıl yapacağımıza gelin birlikte göz atalım.

instagram hikaye paylaşımlarına ifade bırakamıyorum

instagram hikayeye beğeni gönderme, instagram paylaşılan hikayeye gülücük gönderme, instagram hikayeye ifade bırakma, instagram duruma ifade ekleme işlemi nasıl yapılır? Bu ve benzeri sorunların çözüm yöntemlerini konu aldığımız bu yazımız sorunlarınızı giderecektir. Özellik ve yenilik yeni gelmesinden ötürü bir çok kullanıcı bu durumdan bir haberdar. Ayarlara birlikte göz atalım.

instagram hikayeye emoji bırakma

İnstagram hesabı üzerinden paylaşılan hikaye paylaşımlarına gülücük, beğeni, surat ifadesi gönderme yeniliği gelmiş durumdadır. Gelen bu yenilik için nelerin yapılması gerektiğine birlikte göz atacağız. İlk olarak instagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

  • Hesabımıza erişim gerçekleştirdikten sonra paylaşılan bir hikayeye giriş gerçekleştirelim.
  • Hikayeye giriş sağlandıktan sonra sol alt tarafta yer almakta olan gülen surata tıklıyoruz.
  • Gülen surat işaretine tıkladıktan sonra gülücük, ifade ya da emoji gönderimini tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Tıklama işlemi gerçekleştirildikten sonra artık  emoji gönderi işlemleriniz çoklu bir şekilde karşınıza çıkmaktadır.

instagram hikaye paylaşımlarına ifade bırakamıyorum, hikayeye ifade bırakma, instagram hikayeye ifade bırakma, instagram hikayeye emoji bırakma, instagram hikayeye ifade gönderme, instagram hikayeye emoji ekleme

instagram paylaşılan hikayeye ifade bırakılmıyor

Eğer bahsedilen işlemler sizin bilgisayarında çıkmıyor ise bu durumda yapılacak ilk işlem güncellemelerin yapılmasıdır. Play store ya da Apple store bağlantısına giriş sağlanarak instagramı güncellemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Haricinde uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Telefonu kapatıp yeniden açalım. Tekrar deneme sağladığınızda emoji ekleme ikonu hikaye alanlarına eklenmiş olacaktır. Sorun devam ederse sorun bildir alanı üzerinden durumu instagram yetkililerine bildirebilirsiniz.

instagram hikaye paylaşımlarına ifade bırakamıyorum sorunu böylelikle çözüme kavuşmuş olacaktır.

instagram hikaye paylaşımlarına ifade bırakamıyorum, hikayeye ifade bırakma, instagram hikayeye ifade bırakma, instagram hikayeye emoji bırakma, instagram hikayeye ifade gönderme, instagram hikayeye emoji eklemeinstagram hikaye paylaşımlarına ifade bırakamıyorum, hikayeye ifade bırakma, instagram hikayeye ifade bırakma, instagram hikayeye emoji bırakma, instagram hikayeye ifade gönderme, instagram hikayeye emoji ekleme

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz