Paylaş

Facebook yeni insanlar keşfet nedir. Facebook uygulaması içerisinde yeni insanların keşfini nasıl sağlayacağınızı haberimiz içerisinde yayınlayacağız.

Facebook sosyal medya alanında iki ilişkilerin en fazla kurulduğu uygulamaların başında gelmektedir. Hesabımızı açtığımızda ilk olarak rehberdeki kişilere ulaşım sağlamamızı istemektedir. Dolayısıyla buna izin verdiğimiz de arkadaşlarımızı kolay şekilde bulmaktayız. Bunun sonrasında da arkadaşlarımızın arkadaş olduğu ortak arkadaşlarımıza ulaşım yapmaktayız. Onlarla da arkadaş olarak ağı daha genişe yaymaktadır. Aynı zamanda ortak arkadaş olduğunu kişileri Facebook öneri olarak sizlerin karşınıza çıkarmaktadır. Tanıyor olabileceğin kişiler üzerinden de arkadaşlarımızı karşımıza getirebilmektedir. Facebook yeniliklerini 2019 yılında daha fazla getirerek hesap kullanımını kolaylaştırmayı başarmıştır. Facebook hesabında arkadaşlarınızın fazlalaşması için tanımadığınız kişilere mesaj göndermektense facebook’un sizlere sunduğu yeni instagram keşfet alanından işlem sağlamanız daha sağlıklıdır.

Facebook yeni insanlar keşfet nedir

Facebook yeni arkadaşlar edinme, facebook yeni insanları nasıl bulabilirim, facebook yeni arkadaşlar bulma, facebook yeni insanlar keşfet ne demek, facebook hesabında yeni insanlar keşfetmek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Hesabınızda tanımadığınız kişilere gönderdiğiniz istekler sizin istek gönderi de kısıtlama almanıza sebebiyet verebilir. O yüzden Facebook’un sizler için öneri de bulunduğu ya da ortak noktalarınızın bulunduğu kişilere istek gönderimi sağlayabilirsiniz.

Facebook yeni arkadaşlar edinme

Facebook yeni insanlar keşfet alanı iki alanda bulunmaktadır. Birinci alana erişim yapmak için hesaba tıkladığınızda ekranın sağ tarafında yer alan üç çizgili bölmeye tıklıyoruz. Daha fazla gör demenizle beraber yeni insanlar keşfet alanına erişim sağlamış olursunuz.

Facebook yeni insanlar keşfet nedir, facebook yeni arkadaşlar edinme, facebook yeni arkadaşları bulma, facebook yeni arkadaşlar ne demek, facebook ortak nokta olan arkadaşlar, facebook yeni arkadaş bulma
  • İkinci yöntem ise profil ekranın geliyoruz.
  • Ekranın sağ üst alanında iki karta benzer bir simge göreceksiniz.
  • Oraya tıkladığınızda yeni insanlar keşfet alanına yönlendirileceksiniz.
  • Ortak noktaları olan kişiler sekmesi ekrana gelmiş olacaktır.
  • Gelen ekranda hangilerini tanıyorsanız onlara istek gönderiminde bulunabilirsiniz.
  • Bunlar sizin gezintileriniz ve edinmiş olduğunuz arkadaşlarınız sayesinde ekrana gelmektedir.
  • Yani tanımıyor olmasanız bile ortak noktalarınız olduğundan dolayı istek gönderiminde kabul etme durumu tanımadığınız kişilere gönderilen istekten daha ön plandadır.
Facebook yeni insanlar keşfet nedir, facebook yeni arkadaşlar edinme, facebook yeni arkadaşları bulma, facebook yeni arkadaşlar ne demek, facebook ortak nokta olan arkadaşlar, facebook yeni arkadaş bulma

Bu alandan yola çıkacak olursak eğer yeni arkadaşlar keşfet bölümünden arkadaş edinmenizi öneriyoruz. Yine de tüm bu anlatımlara rağmen aklınıza takılanlar olursa bunları bize yorumdan belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here