Paylaş

Tik tok yaşlandırma efektini bulamıyorum. Keşfet alanındaki videolarda yaşlandırma efektini görenler bunu nasıl kullanacağını bilmediğinden dolayı konuyu ele aldık.

FaceApp uygulamasında var olan yaşlandırma özelliği tik tok hesaplarında da yer almaktadır. FaceApp üzerinde fotoğraflarınızı yaşlandırırken tik tok hesabında ise videolarınızı yaşlandırabiliyorsunuz. Dünya genelinde adından söz ettiren tik tok uygulamasının popülerliği gün geçtikçe daha da artış göstermektedir. Uygulamanın kullanıcılarına sunmuş olduğu yeniliklerde kitlenin daha fazlalaşmasına olanak sağlamaktadır. Tamamen özgün videoların çekildiği uygulama ülkemizde de herkes tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Tik tok keşfet alanında ise yaşlandırma efektiyle çekilen videoların arttığını görebilirsiniz. Kullanılan tüm efektleri herkese açık olmasından ötürü kendinizde bu efekti kullanarak bir video oluşturması sağlayabilirsiniz. Lakin video çekimi sırasında efekt alanına giren kullanıcılar belirtilen özelliği göremediklerini dile getirmektedir. Nedeni ise yaşlandırma efekti olarak değil simge olarak görüntülenmesinden kaynaklıdır. Birlikte yapacağımız ayarlarla birlikte sizlerde tik tok hesabında kendinizi yaşlandıran video çekimini yapabilirsiniz.

Tik tok yaşlandırma efektini bulamıyorum

Tik tok yaşlandırma efekti nerede, tik tok yaşlandıran video çekme, tik tok video nasıl yaşlandırılır, tik tok yaşlandıran efekti göremiyorum, tik tok efekt alanında yaşlandırma özelliği bulunmuyor, tik tok yaşlandırma kısmı çıkmıyor. Tik tok videonuzu çektikten sonra değil çekerken yaşlandırma efektini kullanmanız gerekiyor. Nasıl kullanım yaparak video çekeceğinize daire tüm bilgilerini görsel bir şekilde sizlere anlatımını gerçekleştireceğiz.

Tik tok yüz yaşlandırma

Tik tok hesabında çekeceğiniz videoda yüzünüzü yaşlandırmış şekilde çekilmesi için ilk önce uygulamanın içerisine girişimizi yapıyoruz. Beraberinde (+) kısmına tıklayıp video çekme ekranına geliyoruz.

Tik tok yaşlandırma efektini bulamıyorum, tik tok yaşlandırma, tik tok yüz yaşlandırma, tik tok yaşlandıran video, tik tik yaşlandırma efekti, tik tok yaşlandırma efekti nerede
  • Video çekimine başlamadan önce hemen sol alt köşede Efekt diye bir yazı göreceksiniz.
  • Efekt alanına tıklamanız halinde yüz filtreleri alanından ya da popüler yazısının içerisinde yaşlandırma efektini bulabilirsiniz.
  • Gelen ekranda yaşlandırma efektinin yazmaması sizin efekti bulmanızı zorlaştırmaktadır.
  • O yüzden burada güneş simgesi göreceksiniz. Ortadan ikiye ayrılmış güneş simgesine tıklayıp video çekimine başlayabilirsiniz.
  • Yaşlandırma efekti olmasından dolayı kamerayı kendinize doğru döndürmeniz gerekiyor.
  • Video çekimi başladığında videonun içerisinde yıllar su gibi geçecek ve sizin yüzünüz yaşlanacaktır.
Tik tok yaşlandırma efektini bulamıyorum, tik tok yaşlandırma, tik tok yüz yaşlandırma, tik tok yaşlandıran video, tik tik yaşlandırma efekti, tik tok yaşlandırma efekti nerede

Gerçekleştirilen ayarlarla beraber sizlerde artık tik tok hesabınızda yaşlandırma efektinden yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here