Twitter bildirimleri ekrana neden gelmiyor ya da ekranınızda twitter’dan gelen herhangi bir haber gözükmüyorsa bunun neyle alakalı olduğunuz sizlere anlatacağız. Twitter bildirimlerini göremiyorsanız veya bu bildirimler telefon kilitliyken ekranda gözükmüyorsa bunun ne ile alakadar olduğunu paylaşacağız.

Herkesin bildiği üzere twitter uygulaması 260 karakterli tweet paylaşımı sağlanan sosyal medya platformudur. Kullanıcısı kitlesi her geçen gün hızla artmakta olan bu platformda en öne çıkan olaylardan biri de tweet özelliğinin seviliyor olmasıdır. Tabi mesajlaşma, video ve resim paylaşımları da aynı zamanda yer almaktadır. Atılan tweetlerin ekrana gelmesi vs. Bir çok özellik yer almaktadır. Hızlıca kendini geliştirmekte olan bu sosyal medya platformunda son zamanlarda yaşanan olaylardan birisi de gelen twitter bildirimlerin mevcutta kullanım sağlamış olduğumuz android ya da iPhone cihazlarımızın ekranına gelmemesidir. Biz de sizin karşılaşmış olduğunuz bu problemin detayına inerek sorunun ne ile alakalı olduğunu çözmeye çalıştık. Peki nemi oldu? Hadi gelin sorunun çözümü için neler yapmanız gerektiğine birlikte göz atalım.

Twitter bildirimleri ekrana neden gelmiyor

Twitter bildirimleri ekrana neden gelmiyor, twitter bildirimleri gözükmüyor, twitter bildirimleri ekrana gelmiyor, twitter mesajlar ekrana gelmiyor, telefonuma twitterdan gelen bildirimler gelmiyor, twitter bildirimleri ekranıma yansımıyor, twitter mesajları telefonuma gelmiyor bundan dolayı güncel haberlerden mahrum kalıyorum. Bir an önce bu sorunu çözmek için bir çok yol denediyseniz artık doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Twitter bildirimleri ekrana gelmiyor

Twitter uygulamasında bilindiği üzere atılan tweetler, mesajlar bildirim olarak ekran kilitli de olsa ekrana gelmektedir. Lakin bu son dönemde bir çok kişinin söylemiş olduğu bildirimler artık ekrana gelmiyor sorununu kapsamlıca ele almış bulunuyoruz.

Android kullanıcısı için;

  • Ayarlar>Uygulamalar>Twitter>Kilitli ekranda göster alanı üzerinden giderek burada yer almakta olan izin verilen adımların kapatılmasına ilişkin yolun izlenmesi gereklidir.

iPhone kullanıcısı için;

  • Ayarlar’a giriş gerçekleştirdikten sonra sayfanın altında doğru gidildiğinde Twitter yazısı olacaktır.
  • Buraya tıkladıktan sonra ”Bildirimler>Kilitli ekranda göster” ikonunu sağa doğru çekmeniz halinde artık gelen bildirimler size an ve an gelecektir.
  • Bu bildirimler ekran kilitli olsa dahi cep telefonunuzda gösterilecektir.

Twitter bildirimleri ekrana neden gelmiyor yaptığımız araştırmaları sizlerin huzuruna sunmuş bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

Twitter bildirimleri ekrana neden gelmiyor, twitter bildirimleri gözükmüyor, twitter bildirimleri ekrana gelmiyor, twitter mesajlar ekrana gelmiyor, telefonuma twitterdan gelen bildirimler gelmiyor, twitter bildirimleri ekranıma yansımıyor, twitter mesajları telefonuma gelmiyor Twitter bildirimleri ekrana neden gelmiyor, twitter bildirimleri gözükmüyor, twitter bildirimleri ekrana gelmiyor, twitter mesajlar ekrana gelmiyor, telefonuma twitterdan gelen bildirimler gelmiyor, twitter bildirimleri ekranıma yansımıyor, twitter mesajları telefonuma gelmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz