Facebook bildirimleri ekranımda gözükmesin istiyorum diyen birisiyseniz o halde doğru yerdesiniz. Facebook hesabında size gelen bildirim ve mesajların ekran kilitliyken telefonunuzda görünmemesi için hangi yolların ve ayarların yapılması gerektiğini anlatacağız.

Cep telefonlarımızın olmazsa olmaz uygulamalarından birisi Facebook hesabından gelen mesaj ve bildirimler de bizim yine vazgeçilmezlerimizdendir. Bu bildirimlerin telefonumuz kilitliyken dahi gözükmesi bazı kullanıcıları mutlu etse de bazı kullanıcılara rahatsızlık vermektedir. Telefonları oturdukları bir ortamda rahatça masa da bırakamama ya da uyurken telefonu kapatmadan yatamama gibi durumlar da olabilmektedir. Çünkü özel bir durum için mesaj atımı sağladığınız da bilgiler bazen siz tarafından değil de başkaları tarafında da kontrol edilebilir. Böyle bir sorunun ortadan kalkmasını isteyen kişiler arasında iseniz yukarı da da belirttiğimiz üzere doğru yerde olduğunuzu belirtmek isterim. Bunun için nelerin, hangi ayarların nasıl sağlanacağını kapsamlıca konu alacağız. Böylelikle artık siz ortamdayken yada uyurken bildirimler sizlere gelmeyecektir.

Facebook bildirimleri ekranımda gözükmesin

Facebook bildirimleri ekranımda gözükmesin, facebook mesajları ekranımda gözükmesin, facebook bildirimleri ekranda gözükmesin, telefonum kilitliyken facebook bildirimleri gözükmesin, facebook mesajlarım gözükmesin, facebook bildirimlerim gözükmesin diye hangi yolların çözüm bulacağını bilmeyenler için bu çözümün nasıl sağlanacağını yazımızda detaylandıracağız.

Telefonum kilitliyken facebook bildirimleri gözükmesin

Kullanımını sağlamış olduğunuz telefonunuzun kilitli olduğu esnada bildirimler gelse bile orada gözükmemesi sizi ne kadar rahatlatacağını biliyoruz. Bunun için yapılması gereken belli başlı işlem ayarlarımız bulunmaktadır. Hem android hemde iPhone telefonlarda bu işlemlerin nasıl yürütüleceğini konu alacağız.

  • Android bir telefon kullanıcı iseniz bu durumda telefonunuzun ”Ayarlar>Uygulamalar>Facebook>Bildirimler>Kilitli ekranda göster” seçeneği üzerinden açık olan bağlantınızı kapatmanız gerekiyor.
  • iPhone bir telefon kullanıyor iseniz bu durumda da telefonun ”Ayarlar>Facebook>Bildirimler>Kilitli Ekranda göster” seçeneğini sola doğru itmeniz yeterli olacaktır.
  • Böylelikle Facebook uygulamasında sizin telefonunuz kilitliyken gelen bildirimler ekrana yansımayacaktır.

Facebook bildirimleri ekranımda gözükmesin için çözüm işlem ayarlarını sizlere sunduk. Sorularınız var sa yanıt bulabilmesi için yorum alanından durumu bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

Facebook bildirimleri ekranımda gözükmesin, facebook mesajları ekranımda gözükmesin, facebook bildirimleri ekranda gözükmesin, telefonum kilitliyken facebook bildirimleri gözükmesin, facebook mesajlarım gözükmesin, facebook bildirimlerim gözükmesin Facebook bildirimleri ekranımda gözükmesin, facebook mesajları ekranımda gözükmesin, facebook bildirimleri ekranda gözükmesin, telefonum kilitliyken facebook bildirimleri gözükmesin, facebook mesajlarım gözükmesin, facebook bildirimlerim gözükmesin

Facebook bildirimleri ekranımda gözükmesin, facebook mesajları ekranımda gözükmesin, facebook bildirimleri ekranda gözükmesin, telefonum kilitliyken facebook bildirimleri gözükmesin, facebook mesajlarım gözükmesin, facebook bildirimlerim gözükmesin

Önceki İçerikFacebook bildirimleri ekrana neden gelmiyor
Sonraki İçerikTwitter bildirimleri ekrana neden gelmiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz