Twitter bildirimleri ekranımda gözükmesin istiyorsanız veya gelen mesajların ekran kilitliyken görünmemesi için hangi yolların izleneceğine gelin birlikte göz atalım. Twitter hesabı üzerinden size gönderilmiş olan mesajın size yansımaması için uygulamanız gereken işlemleri tane tane anlatacağız.

Dünyada herkes tarafından severek kullanım gerçekleştirilen özgür Twitter uygulaması her geçen gün kitlesini artırmaktadır. Kullanıcı kitlesi artıkça da kendi içerisinde farklı farklı yeniliklerde getirmektedir. Ancak bu hızlı artış ile ilgili gerçekleşen işlemlerin yanına ek olarak da bazı sorunlarda yaşanmaktadır. Şimdi bunların birini çözüme kavuşturacağız. Almış ve edinmiş olduğumuz bilgiler ışığında twitter uygulamasında gelen bildirimler ve mesajlar ekran kilitli iken bizlere gelmesinden ötürü rahatsızlık duyulmaktadır. Yani siz uyurken ya da telefonunuz bir ortamda bırakılırken anında gelen bildirimi başkasının görmesi hayli canınızı sıkacak türdendir. Bunun bu şekilde olmaması ve gönül rahatlığı ile gezintisini tweetleşmesini yapmak isteyen kullanıcılar için konuyu açıklığa getireceğiz. Ele aldığımız işlem ayarları sonrasında twitter bildirimleri kilitli olan ekranda gözükmeyecektir.

Twitter bildirimleri ekranımda gözükmesin

Twitter bildirimleri ekranımda gözükmesin, twitter mesajları ekranımda gözükmesin, twitter mesajlarım gözükmesin, twitter bildirimlerim gözükmesin, telefon kilitliyken twitter bildirimlerim gözükmesin istiyorsanız ve bunun için çözümün gelmesini istiyorsanız yapmanız gerekenler haberimizde yer almaktadır. Uygulayacağınız işlem ayarları sonrasında sorunsuz bir şekilde gezintinizi sağlayabilirsiniz.

Twitter mesajları ekranımda gözükmesin

Sosyal medya hesaplarınızda gelen mesaj yada bildirimler bazen bizleri telefon ekranında gözüktüğü için canımızı sıkabiliyor. Bunların ekran kilitli olduğunda gözükmemesi için hangi yolları izleyeceğinizi gerek android telefon için gerekse de iPhone telefonu için kaleme alacağız.

iPhone kullanıcıları için;

  • İlk olarak ”Ayarlar>Twitter>Bildirimler>Kilitli ekranda göster” seçeneğini sola doğru kaydırılması sonrasında bildirimler ekran kilitli olduğu sürece telefona yansımayacaktır.
  • Buda sizin gönül rahatlığı ile gezinti yapmanıza olanak sunacaktır.

Android kullanıcılar için;

  • Ayarlar>Uygulamalar>Twitter>Bildirimler alanı üzerinden yine ilgili değişiklik için işlemleri sağlamanız halinde bu alanda da sorun kalmayacaktır.

Twitter bildirimleri ekranımda gözükmesin için yukarıda bahsedilen ayarları yapmanız durumunda sorun çözüme kavuşmuş olacaktır. Şayet yaptığınız işlemler sonrasında hala daha sorun devam ediyorsa uygulamayı silip yeniden yüklemenizi tavsiye ediyoruz. Akla takılan soruları yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Twitter bildirimleri ekranımda gözükmesin, twitter mesajları ekranımda gözükmesin, twitter mesajlarım gözükmesin, twitter bildirimlerim gözükmesin, telefon kilitliyken twitter bildirimlerim gözükmesin Twitter bildirimleri ekranımda gözükmesin, twitter mesajları ekranımda gözükmesin, twitter mesajlarım gözükmesin, twitter bildirimlerim gözükmesin, telefon kilitliyken twitter bildirimlerim gözükmesin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz