Turk Telekom ramazan hediyesi bedava internet 2018 yılında da Avea yine kullanıcılarına yaptı yapacağınız. Tüm operatörlerin kullanıcılarına vermiş olduğu bedava internet tanımları bu Ramazan ayında da devam etti. Haberimizde bedava internetten nasıl yararlanacağınızı konu alacağız.

Ramazan her zaman bereketiyle gelmektedir. Buna mobil hatlarımızın operatörleri de bu yönde baktığı için her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan ayında da bedava internet verilmektedir. Genelikle günün büyük bölümünü evde geçiren kullanıcıların mobil hatlarına tanımlı internetleri o ay içerisinde kendilerine yetmemektedir. Eğer sizde Turk telekom hattı kullanıyor ve internet paketiniz Ramazan ayında size yetmiyorsa bu durumda düşünmenizi gerektirecek bir durum söz konusu bile değildir. Turk telekom her Razaman ayında olduğu gibi bu ramazan ayında da kullanıcılarına 10 GB internet paketi hediye etmektedir. Ancak bu hizmetten nasıl yararlanacağını bilmeyen bir çok kullanıcı yer almaktadır. Biz de sizler için yaptığımız incelemeleri bu yazımız da yer vereceğiz.

Turk Telekom ramazan hediyesi bedava internet 2018

Turk Telekom ramazan hediyesi bedava internet 2018, avea bedava internet, turk telekom ramazan hediyesi, avea ramazan hediyesi, avea bedava internet 2018, turk telekom bedava internet 2018 yılına ait bedava internetinizi hala daha almadıysanız beklemenize gerek bulunmamaktadır. 10 GB hediye internetiniz için SMS atmak yeterli olacaktır.

Turk Telekom ramazan hediyesi

Türk telekom Ramazan ayında kullanıcıları adeta sevince boğmuş bulunmaktadır. Gerek İnternet hediyesi olsun gerekse de 1000 dakika konuşma hakkıyla birlikte şov yapmış durumdadır.

  • Türk Telekom 10 gb İnternet hakkını sahura özel vermektedir.
  • Sahur boyunca saat:02:00 – 06:00 arası 10 gb internet paketi ve buna bağlı olarak tüm Türk Telekom aboneleriyle 1000 dakika konuşabilmeniz için yapılması gerekenleri ele almış bulunmaktayız.
  • Kampaya 15 Mayıs’ta başlayıp 14 haziran 2018 tarihi itibariyle sona ermektedir.
  • Kampanyaya dahil olabilmeniz için ise SAHUR yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Turk Telekom ramazan hediyesi bedava internet 2018, avea bedava internet, turk telekom ramazan hediyesi, avea ramazan hediyesi, avea bedava internet 2018, turk telekom bedava internet 2018

SAHUR yazıp 5555’e SMS gönderdikten sonra 02:00-06:00 arası 10 gb internet paketi ve 1000 dakika tüm Türk Telekom aboneleriyle konuşma hakkınız hattınıza yüklenecektir.

İnternet üzerinde iyi gezintiler ve arkadaşlarınız yada sevdikleriniz keyifli sohbetler dileriz. Bu vesiyle tüm kullanıcılarımızın ramazan ayını kutlarız. Hayırlara vesile olmasını niyaz ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz