Facebook grupta paylaşım yapamıyorum ne yapıyorsanız olmuyorsa yüksek ihtimalle geçici engel almış olabilirsiniz. Facebook uygulamasında oluşturulan gruplarda paylaşım olmuyorsa ya da yorum yapamıyorsanız engel almış olabilirsiniz. Engelin nasıl kalkacağını ise haberimizde bulabilirsiniz.

Facebook uygulaması getirmiş olduğu yenilikler ve her geçen gün artan kitlesiyle dünyanın en popüler sosyal medya ağı olarak bilinmektedir. Platformun en çok tercih edilmesinin sebebi ise her geçen gün kendini yenilemesinden kaynaklıdır. Bir çok kitleye hitap ederek gönüllerde fetih kazanan uygulama da ne ararsanız bulunmaktadır. Son olarak grupların önemi o kadar artı ki oluşturulan gruplarda yapılan paylaşımlarla birlikte iletişimlerde artmaktadır. Tanımadığınız insanlarla kaynaşıp onlara ısınmanız böyle bir alanda daha rahat olmaktadır. Fakat gözlemlenen kadarıyla bazen bazı kullanıcılar oluşturulan gruplarda paylaşım sağlayamadıklarını dile getirmektedirler. Hiç bir gönderinin altında yorum dahi atamayan kullanıcılar problemin ne ile alakalı olduğunu merak etmekte olduğu için konuyu ele aldık. Yapacağımız işlem ayarları sonrasında yaşanan bu aksaklık son bulacaktır.

Facebook grupta paylaşım yapamıyorum

Facebook grupta paylaşım yapamıyorum, grupta paylaşım yapamıyorum, grupta yorum yapamıyorum, facebook grupta paylaşım olmuyor, facebook grupta yorum yapamıyorum, facebook grupta resim paylaşamıyorum bunun sebebi nedir? Bir çözüm var mı? diye düşünmeniz gerek bulunmamaktadır. Mensubu olduğunuz grubun yöneticisi sizi bu alanda geçici süreliğine engellediğinden ötürü paylaşım yada yorum yapamıyor olabilirsiniz.

Facebook grupta yorum yapamıyorum

Üyesi olmuş olduğunuz grupta ilgi çekecek bir durumun paylaşımını yapmak istediğiniz de paylaşım ile alakalı sorun oluşuyorsa bu durumda yapılması gerekenleri kapsamlıca ele alacağız.

Facebook grupta paylaşım yapamıyorum, grupta paylaşım yapamıyorum, grupta yorum yapamıyorum, facebook grupta paylaşım olmuyor, facebook grupta yorum yapamıyorum, facebook grupta resim paylaşamıyorum

  • Facebook hesabında oluşturulan bir gruba üye oldunuz ve her zaman ki gibi bir paylaşım yapmak istiyorsunuz.
  • Gruba girdiniz ancak ne paylaşım ne de yorum yapabiliyorsunuz.
  • Bu durumda daha öncesindeki bir yorum ya da paylaşımınız grup yöneticisinin hoşuna gitmemesinden ötürü size engellemiş olabilir.
  • Gelen bu engeli geçici süreliğine yapmış olduğundanzaten ilerleyen dönemlerde bu sorun ortadan kalkacak ve siz paylaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.
  • Yaşanan bu durumun can sıkıcı olduğu aşikar ancak sevindirici bir haber verecek olursak,
  • Grubun en üstünde bulunan alan üzerinden engelin ne zaman kalkacağına dair zaman dilimi yer almaktadır. Bu zaman dilimi tamamlandıktan sonra hem paylaşım hemde yorum yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Umarım Facebook grupta paylaşım yapamıyorum ile ilgili yazımız sizlere faydalı olmuştur. Akılda kalan sorularınızın yanıt bulması için bizlere detaylı bilgi vermek istiyorsanız yorumda bu durumu belirtebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz