Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tinder mobilden çalışmıyor girilmiyor ve açılmıyor sorunu için nelerin yapılması gerektiğini kaleme alacağız.

Karşılıklı beğenme sonrasında mesaj bölümünün açıldığı ve bir çok özelliğinin ücretli olduğu Tinder uygulamasına rağbet günden güne artış göstermektedir. Kullanım çoğaldıkça da ister istemez sorunlarda meydana gelebilmektedir. Tinder mobilden çalışmıyor girilmiyor ve açılmıyor diyenlerden biriyseniz eğer kontrollerimizi sağlayalım.

Normalde bir çok kullanıcı sosyal medya hesaplarının tamamına girerken wifiyi kullanmaktadır. Bunun ana nedeni de izledikleri videolardan kaynaklı internetinin hemen bitmemesini istemesindendir. 4.5G internet özelliğinin aktif edilmesiyle birlikte her yerde wifi kullanımına gitmiyoruz. Dolayısıyla mobil veride oldukça işimizi görmektedir. Şimdi isterseniz Tinder uygulamasında mobil verinizi kullanamama nedenine birlikte bakalım.

Tinder mobilden çalışmıyor girilmiyor ve açılmıyor

Tinder mobilden çalışmıyor

Tinder mobilden çalışmıyor ise cihazınızdan mobil veriyi pasif duruma düşürüp tekrar aktif duruma getirmelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra mobil veriyi kullanırken farklı alanlara giriş yapabiliyor musunuz? Bunu da test etmeniz gerekiyor. Bakalım mobil internetinizdeki sorun genel mi yoksa sadece Tinder için mi bir problem var.

Sadece Tinder uygulamasında yaşanan bir aksaklık var ise bu durumda arka planda çalışan uygulamalarınızı kapatıp ve onun haricinde telefonunuzu bir kere kapatıp açarak tekrar deneme gerçekleştirin.

Yapacağınız bu işlem de başarısız sonuçlar ise uygulamanızı kaldırıp yeniden bağlantı kurmayı deneyin. Yanınızda arkadaşınız ya da farklı bir telefon varsa o telefonun hotspot ayarını aktif ederek bağlantı kurmayı deneyelim.

Tüm bu işlemlerin ardından sorun devam ediyorsa;

Menü alanına giriş yaptıktan sonra ‘’Ayarlar’’ alanına erişim gerçekleştirelim. Diğer kısmına girdikten sonra oradan da Mobil ağlar alanına giriş sağlayın. Erişim noktası adları altında gelen yazıyı görmeniz gerekiyor. GSM operatörünüze bağlı olacak şekilde değişkenlik göstermektedir. Ardından ‘’APN İnternet’’ yazısını görmeniz gerekiyor .Bu alanda gördüğünüz farklı isimleri tek tek silin. İşlemler bittikten sonra cihazınızı bir kere kapatıp açmanız halinde işlemler tamamlanacaktır.

Tinder mobilden açılmıyor

Tinder mobilden girilmiyor

Tinder mobilden açılmıyor sorunu için yukarıdaki işlemleri devreye almanız durumunda artık herhangi bir sorun kalmaması gerekiyor. Şayet sorun devam ederse bize bunu yorum alanından ulaştırabilirsiniz.

Umarım vermiş olduğumuz bu bilgiler Tinder uygulamasında karşılaştığınız sorunu giderebilmiştir. Aklınıza takılan farklı bir husus varsa bize bunu yorum alanından bildirebilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

Tinder mobilden açılmıyor
Tinder mobilden çalışmıyor girilmiyor ve açılmıyor
Önceki İçerikTinder wifiden çalışmıyor ve açılmıyor
Sonraki İçerikControl Ultimate Edition sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz