Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda TikTok Shoutouts nedir ne işe yarar? Konusu ile ilgili sizi bilgilendireceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Dünya genelinde ve ülkemizde oldukça fazla kişi tarafından kullanılan Tik tok uygulamasının kitlesinin günden güne artış gösterdiğini söylemek mümkündür. İşte bu noktada uygulamanın fazla tercih edilmesinin nedeni de zaten ortaya çıkmaktadır. Sürekli kendini geliştirmesi ve getirdiği yenilikler kullanıcıların ilgisini çekmeye yetmektedir.

Hepimizin bildiği üzere tik tok uygulamasında para kazanan kişi sayısı oldukça fazladır. Yapılan canlı yayınlara katılımlar fazlalaştıkça bu hususta gönderilen hediyeler ve jetonların da miktarı fazlalaşmaktadır. Fenomenler için ise ayrı bir kazanç kapısı açan tik tok bu yenilikle birlikte fenomenlerin para kazancını da bir o kadar yükseğe çıkarmayı hedeflemektedir.

TikTok Shoutouts nedir ne işe yarar?

TikTok Shoutouts nedir ne işe yarar

TikTok Shoutouts nedir takipçilerinizle iletişime geçmeye yarar bir alandır. Tik tok hesabınızda fazla takipçi kitlesine sahipseniz eğer takipçilerinizin hepsiyle bire bir iletişime geçme imkanı bulamayabilirsiniz. Reklam verenlerin gözden kaçırma durumları da olabilmektedir. Ancak Shoutouts sayesinde artık böyle bir bağlantıya son verebileceksiniz.

Yani durumu özetlememizi isterseniz eğer Tik tok ünlüsü ile ilgili iletişimin yanı sıra ona ödeme sağlayıp video içeriği hazırlatacağınız bir alandır. Yani bu durumda her iki tarafta bundan kar elde edecektir. Tik tok videosunu hazırlatacağınız ünlü kişi sizin bu teklifinizden para kazanırken siz de hazırlatacağınız video içeriği sayesinde takipçi kitlesi kazanabileceksiniz.

Bazı kişiler ise işlemlerin nasıl ilerlediğini merak etmektedirler. Tik tok fenomeni parayı alır video içeriğini çekmez ise Tik tok hesabını kapatmaya kadar gidebilmektedir. Ancak ücret iadesini yapması durumunda video isteğinizi istediği an geri çekebilme hakkına sahiptir.

TikTok Shoutouts ne işe yarıyor? Sorusunun yanıtını sizlere vermeye çalışmaktayız. Video içeriğiniz tik tok kurallarına uyum göstermediği durumlarda tik tok yetkilileri videoyu istediği gibi kaldırabilmektedir. Ve aynı zamanda sizin hesabınızı süresiz olarak da kapatma hakkına sahiptir.

Özelliğin herkes tarafından kullanılamadığını da sizlere belirtmekte fayda bulunmaktadır. Fazla takipçi kitlesine sahip olan kullanıcıların bu özellikten yararlanabildiklerini de bilmenizi isteriz. En düşük 100.000 takipçi kitlenizin olması gerekiyor ki ilerleme sağlanabilsin. Video içerik talebi verildiğinde en geç 3 gün içerisinde geri dönüş yapılmalıdır. Geri dönüşün yapılmamış olması durumunda ilgili ücret iade edilerek para geri iade edilmektedir.

Önceki İçerikYazdırma biriktiricisi hizmetini başlatamadı hatası
Sonraki İçerikinstagram da yazılan mesajları göremiyorum ve okuyamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz