Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Tik tok silinen videoları geri getirme ve getiremiyorum diyenler için neler yapılması gerektiğine bakacağız.

Sosyal medya uygulamaları arasında adından sıkça söz ettirmekte olan tik tok uygulaması gün geçtikçe daha da popüler hale gelmektedir. Emek sarf edip çektiğiniz videoların silinmesi ister istemez sizi üzmektedir. Tik tok videoların geri gelsin diye araştırma içine girenlere özel işlemlerin nereden sağlanacağını ele aldık.

  • Tik tok uygulamasında yanlışlıkla sildiğiniz ve daha sonrasında ise silmiş olduğunuz videodan dolayı pişmanlık duyduysanız geri getirme şansınızın olduğunu söyleyebiliriz.
  • Videonun geri getirilebilmesi için birden fazla yöntem bulunmaktadır.
  • Size bu yöntemlerin neler olduğunu ele alarak geri getirilmesine yardımcı olacağız.

Tik tok silinen videoları geri getirme ve getiremiyorum

Tik tok silinen videoları geri getirme

Tik tok silinen videoları geri getirme işlemlerini genelde videosunu yükleme esnasında telefonu kapananlar, yine yükleme işlemi sırasında telefonundaki internette sorun yaşayanlar ve taslaklarda kayıtlı olan videoların bir anda kaybolmamasıyla ilgili kişiler araştırma sağlamaktadır.

Yüklemesini planladığınız video üzerinde çok uğraşmışken kaybolmasını hazmedememeniz gayet normal bir durumdur. İlk önce videonun geri getirilebilmesi için yedeğinize ulaşmanız gerekiyor. Çünkü bir çok cihazda yedekleme kendiliğinden yapılmaktadır. Yedek bağlantılarınızı gözden geçirerek videonuzun kurtarılmasını sağlayabilirsiniz.

Normalde bizim tavsiye etmediğimiz bir diğer yöntem ise veri kurtarma programlarını kullanarak işlem sağlamaktadır. Ücretli ve ücretsiz olan veri kurtarma programları olmasından ötürü bizim tavsiyemiz ücretli olanları kurtarmak olacaktır. Aslında ücretli olanlar dahi sizin verilerinizin geri getirileceğini tamamen garanti vermemektedir. Haliyle bu yöntemi denemek ya da denememek tamamen size kalmıştır.

Tik tok silinen videoları geri getiremiyorum

Tik tok silinen videoları geri getirme ve getiremiyorum

Tik tok silinen videoları geri getiremiyorum diyor ve yukarıdaki işlemlerde işinizi görmüyorsa eğer telefonunuzdan tik tok uygulamasının içerisine giriş gerçekleştirin. Ve ardından profil alanına gelmenizi istiyoruz. Profil bölmesine gelmenizle birlikte orada kalp şeklinde bir ikon alacaktır.

Sildiğiniz videoyu daha öncesinde beğendiyseniz eğer bu alandan gözükecektir. Videonun üzerine gelip dokunduğunuzda gelen sayfadaki alanın sağ tarafında yer alan (…) noktalı bölmeye dokunun. Oradan da videoyu galeriye kaydedin. Böylelikle kurtarma ihtimalinizi üstte çıkarmış olacaksınız. Ancak hiç biri işe yaramadıysa muhtemel videonuzu tekrardan geri çekmek durumunda kalacaksınız.

2 YORUMLAR

  1. Abi benim tiktokta vidyolarım silindi geri getirmek istiyorum nasıl geri alırım beyenilerde yok veri kurtarma programı ni indirim ondadayok telefondadayok video larımı nasıl geri alırım tiktok video larını geri getiren bi uygulama varmı varsa bana linkini atarmısınız lütfen yardımcı olun Allah rızası için sizden bi cevap bekliyorum

  2. Efendim benim tiktokta vidyolarım silindi geri getirmek istiyorum nasıl geri alırım bu tiktok video larını ne beyenilerde yoklar telefonda yoklar nede veri kurtarma uygulamasını dada yok lar tiktok video larını geri getiren bi uygulama varmı varsa bana linkini atarmısınız bu çok önemli Allah için nolur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz